Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ciki vagy nem óvodai műsoron...

Ciki vagy nem óvodai műsoron könnyezni?

Figyelt kérdés
Anyák napi műsor lesz az oviba(első fellépés) és én elég érzékeny vagyok. Ciki a többi szülő előtt megkönnyezni a pici előadását. már ha rágondolok könnyezni kezdek
2016. ápr. 29. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki. Ahogy visszagondolok anyák napi műsorokra mindig az anyukák 90 %-a sírt. Az én anyukám meg nem. Egy ideig nem tudtam eldönteni hogy ez most jót jelent-e vagy rosszat. De én sem vagyok az a meghatódós fajta, úgyhogy szerintem semmi sem ciki.
2016. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha én visszaemlékezem az óvodás koromra, az én anyukám is mindig sírt mikor szavaltam, én éreztem kellemetlenül magamat pedig csak 4-5 voltam :D
2016. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem ciki. Biztos én is pityeregni fogok ha oda kerülünk ;)
2016. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Én eddig bnőm kisfia anyáknapján voltam, mert neki dolgozni kellett.

Hát én megkönnyeztem es mérhetetlenül sajnáltam hogy az anya nem látja.

2016. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
*pedig akkor még joformán azt sem tudtam mi az, hogy anyaság.
2016. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Most középsős a nagyobbik lányom, tavaly is végig könnyeztem, idén is tuti, hogy sírni fogok. Pedig nem vagyok egy érzékeny ember.
2016. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki. Én is könnyeztem, lehet ezért gondolom igy 😊.
2016. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Lehet, hogy elítéltek, de én nagyon nem szeretem, hogy az anyák napi műsoron az óvónők bevallottan a könnyeinkre játszanak. Nem szeretem mások előtt elsírni magam, főleg nem "kierőszakolva", de egyszerűen nem bírom ki könnyek nélkül.

Viszont a gyerekek iskolában 6-ban remek műsort dobtak össze.

Elmondták a gyerekneveléssel kapcsolatos gondolataikat, azt, hogy milyennek látnak minket, hogyan jön nekik le a nevelésünk, az elvárásaink. Humoros volt és elgondolkodtató.

Régi fotókat vetítettek, nagyon cuki volt egyszerre látni az esetlen kis elsőst, meg a lakli kamaszkát.

Voltak játékok, például paraván mögé bújtak a gyerekek, csak a kezüket dugták ki, arről kellett felismerni őket.

Megvendégeltek minket, gyümölcskelyhet csináltak, szendvicseket. Maguk készítették az ajándékokat. A kistesókat maguk közé vették. Tényleg nagyon jó volt, simán elrepült több mint egy óra. Néha nevettünk, néha meghatódtunk, és akkor, ott nem volt ciki könnyezni, mert nem a pedagógus tervezte a műsort a könnycsatornáinkra, nem adták a szavakat a szájukba, egyszerűen tiszta szívvel fejezték ki az érzéseiket.

2016. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki.

De beszélj róla előtte erről a gyerekkel, mert megijedhet attól hogy anya sír.

2016. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Én mindig megkönyezem lányom anyáknapját anyira aranyos nem látványosan .
2016. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!