Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy az anyák...

Miért van az, hogy az anyák napi műsoron a kisfiam (nyilván izgult) a kis fütyijét fogdosta? Valakinek ilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
A negatív piszkálódó válaszokat nem kérem
2011. máj. 4. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is így volt,de elnőtte..Nem kell izgulnod! :)
2011. máj. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nagyon pisilnie kellett?

Nem kérdezted tőle egyébként?

2011. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul a kisfiúknál. De azt nem írtd hány éves.
2011. máj. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Máskor nem csinálta? Egyébként ez akkor normális, ha nem más előtt csinálja, mint ahogy az is, ha egy kislány a punciját fogdossa. Ha ketten vagytok, mondd el neki, hogy más előtt nem illik fogdosni a fütyijét, mert ez csak rá tartozik egyedül.
2011. máj. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

5 éves a kisfiam.

Utolsó!Ez nem olyan fogdosás amit a kisgyerekek csinálnak, arról tanultam pszichológiából!!Azt otthon csinálják és tényleg fogdossák ott.

Az előadáson csak inkább a cipzárját piszkálta a nadrágján.

Többi válaszolónak köszönöm, másnak is volt ilyen megnyugtattatok.Tudtam én is hohy létezik ilyen is tanultam is róla, de saját gyereknél már más.

2011. máj. 5. 09:58
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak nagyon izgult és észre sem vette mit csinál. Ki fogja nőni.
2011. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de meg kell védenem az utolsót. A kérdésedben az szerepel: "a kis fütyijét fogdossa" nem pedig az, hogy a cipzárját piszkálja. Egyébként amelyik kisfiú fogdossa a fütyijét, az nem csak otthon csinálja, ezért is szoktak gondban lenni a szülők, hogy mit kell tenni. Mert ők bizony nem tudják, hogy ezt nem illik, ezért nyilvános helyen is pont ugyanúgy csinálják,(óvodában, vendégségben stb.) mint otthon. Ezért írta az utolsó, hogy ne szólj rá, csak beszéld meg vele, hogy ez intim dolog, mások előtt ne csinálja.
2011. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, csak kiegészítettem, hogy tényleg nem konkrétan fogdosta inkább csak piszkálta a cipzárját.És soha nem csinálta sem itthon sem máshol.Közben kérdeztem pszichiátert is errőlCsak az anyukák tapasztalataira is kíváncsi voltam.
2011. máj. 5. 22:30
 9/15 A kérdező kommentje:
"Kedves Asszonyom! Lehet, hogy csak izgult, vagy nagyon koncentrált a szövegre. Nem kell emiatt aggódni, majd megtanulja, hogy ezt nem illik. "Dr. Veress Dóra, általános orvos, pszichiáter szakorvos-jelölt
2011. máj. 5. 22:55
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Sem megsérteni nem akarlak,se a szitut degradálni,de ha-mint fentebb írtad-Neked van pszichiátriai tapasztalatod,akkor ezt a kérdést fel sem teszed.Nekem 2 fiam van,akiknél volt/van spontán merevedés,fütyi piszkálás,izgulás esetén zsebben nyúlkálás,"kuki" piszkálás,mégsem fordulok szakemberhez,meg nem írok aggódva ide sem.Kicsit "para"mami vagy,nem?!?!
2011. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!