Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Túlsúlyos anyukák! Nem éri a...

Túlsúlyos anyukák! Nem éri a gyereketeket attrocitás amiatt, hogy az anyukájuk nagyobb darab? Nem csúfolják?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Miért kéne emiatt csúfolni? Elnézést, de nem értem az összefüggést. Még azt sem értem, miért kéne valakit valamiért csúfolni?
2016. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk volt akit "csúfoltak" emiatt. Persze az anyukájának nem mondta el, hogy miket mondanak róla.
2016. máj. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen alapon a szemüveges anyukàkat is lehetne csúfolni.
2016. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan már, ne játsszátok a hülyét.. Gondolom el se tudjátok képzelni, hogy a gyereket emiatt csúfolják... Ne legyetek ennyire ostobák.


Ettől még persze nem jó, ha ez van, de könnyen elképzelhető.


Nekem túlsúlyos az anyukám, de soha nem kaptam megjegyzést rá, soha nem csúfolódtak rajta.

Másról viszont tudom, hogy igen. Tehát van ilyen.

2016. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Mármint persze már nem vagyok gyerek. :D De nem vette senki a szájára az Anyámat, ez a lényeg.
2016. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem anyuka miatt nem, viszont ha a kisgyerek kövér, őt csúfolhatják, és csúfolják is, mert nem bír úgy mozogni mint a többi, tömi magát mint a malacka, horkol alvás közben, nem bír öltözni, lehajolni, felmászni, stb. Tehát MÁS mint a többi gyerek, ezért elkapják bizony.

Hogy az anyuka hogy néz ki, az egy ovist nem igazán izgat.

2016. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem attól is függ, mennyire túlsúlyos. +20 kiló szerintem mondjuk nem annyira kirívó, elég sok túlsúlyos ember van, de ha teszem azt anyuka 150 kiló és mozogni is alig tud, esélyes, hogy csúfolni fogják miatta a gyereket. Egyszerűen azért, mert a gyerekek kíméletlenül őszinték és igenis észreveszik, ha valaki nagyon más, eltér a szokásostól.
2016. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy csúfolni kellene. Nyilván senkit sem kéne csúfolni semmi miatt, de tudjuk, hogy a gyerekek ilyenek.

Azért tettem fel a kérdést, mert a lányom ősszel oviba megy, én pedig erősen túlsúlyos vagyok (+30 kiló). És félek, nehogy csúfolják, hogy milyen kövér az anyukája.

Már dolgozom az ügyön, elkezdtük az életmódváltást, és valószínűleg a kilók nagy része le is megy addig. Csak kíváncsi voltam azért.

2016. máj. 5. 05:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem őt fogják csúfolni emiatt, mert nem ő "nagydarab". Max rád mondanak valamit, de őszintén szólva ezt nem tudom elképzelni, csak abban az esetben ha az egyik szülő mondja a másiknak, hogy "a Béla anyja milyen kövér nézd már pffff", akkor a gyereke meghallja és visszamondja a csoportba vagy mondja a te gyerekednek.

Maguktól ennyi idős korukban ez nem jut eszükbe!

2016. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!