Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha csak apróbb darab nyákdugó...

Ha csak apróbb darab nyákdugó távozott, akkor valószinüleg nem lesz szülés pár napon belül? Vagy nincs összefüggés, hogy nagyobb adagnak kéne távoznia?

Figyelt kérdés
Kb fél kiskörömnyi zselés anyag ment el ma.
2012. nov. 28. 19:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy sem szülnék napokon belül, a nyákdugó 2-3 héttel a szülés előtt távozik.
2012. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ezt elég rosszul tudod. Távozhat szülés elött 2 héttel, de azért ált 1 héten belül. Kicsit olvass utána a témának!
2012. nov. 28. 20:33
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
:) Vicces, mivel szülész-nőgyógyász vagyok:)))
2012. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Na de mindegy, nekem nem baj az sem, ha azt hiszed, hogy napokon belül szülsz, csak aztán nem úgy lesz az.. :)
2012. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Te szülész nőgyógyász? Pff.... Igen,ez vicces. Linkeljek be neked olyan kérdéseket,melyben már szült nők írják,hogy pár napon belül megszültek, és ritkább esetben 2 hét? Vagy magad is be tudod irni a kereső részbe hogy nyákdugó? :) Aki szülész nőgyógyász, annak valószinüleg nem alig 70%-on áll a hasznos válasz indexe. :))))))))
2012. nov. 28. 20:41
 6/32 A kérdező kommentje:
A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
2012. nov. 28. 20:41
 8/32 anonim ***** válasza:
0%
Tudod drágám, kb 2 kérdésre válaszoltam ebben a kategóriában:))
2012. nov. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Hasznos lehetett. No de mindegy, nem az volt a kérdésem,amiről vitáztunk, hanem hogyha nem egy darabban távozik,hane több részletben.

Nem érdemes tovább vitáznunk,majd meglátjuk,mi lesz.

De megírhatod,hogy hol vagy szülész nőgyógyász privátban, ha valóban így van. :)

2012. nov. 28. 20:56
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem semmi milyen szülészek vannak....nem tudom hol vette a diplomáját!

Drága 'szülészünk' van olyan akinek csak a magzatvízzel együtt távozik a nyákdugó...kérdem én az hogy húzza még 2hétig???? Bocs az off-ért, de ez amúgy is csak költői kérdés:D, mielőtt még a szülészünk megmagyarázná azt is h az mi:Amire a költő nem vár választ!!!


Tesómnak a magzatvízzel ment el anyukámnak a magzatvíz elfolyása előtt 3órával...!

Sajnos nem tudok segíteni neked h mi van ha csak darabokban távozik, de az biztos h már nem sok van hátra:)!

Csak nem bírtam kihagyni h egyesek orvosnak állítják be magukat, vagy ha tényleg az akkor elég szégyen a Magyar Egészségügyre nézve!!!

2012. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!