Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akiknek van ovis gyerekük és...

Akiknek van ovis gyerekük és otthon vagytok a kistesóval: mennyit lesz otthon az ovisotok nyáron? Ezt ti magatok dönthetitek el, vagy az óvónők határozzák meg?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nálunk nyáron is van ovi de én soha nem hordtam nyáron csak az évzáróig utána meg szeptemberbűtől jár megint
2016. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

be is b*cna, ha az óvónő határozná meg!

Most azt gondolom, nyáron majd a kánikulában nem emgy oviba, de amúgy szereti, élvezi, szóval menni fog, kivétel ez alól a bezárás ideje. másik oviba nem megyünk.

2016. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
a gyerek szereti az ovit, itthon nem tudom úgy lekötni annyi programmal szórakoztatni mint ott amennyit játszanak, nyáron medencéznek fürdenek mint a strandon, én vittem nyáron is, amikor nem akart nem ment de be volt írva egész végig. Nyaraláskor nem ment csak és pár napot évkezdes elott.
2016. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk évzáró után már nem mennek. Amióta oviba járnak, ez így van. Egyébként nálunk örülnek, ha nyáron már nem mennek azok a gyerekek, ahol megtehetik.

Egyébként a gyerekeim nem szeretik az ovit, már várják a végét.

2016. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
2 csoport van az oviba...tavaly az egyiket elkezdték felújítani és erre való tekintettel csak dolgozó szülők vihették a gyereket. Idén a másikat fogják felújítani így idén is csak dolgozó szülők vihetik majd. Nekem könnyebb lett volna ha megy és elég hosszú volt a tavalyi nyár mert állandóan unatkozott és mikor kezdődik már az ovi????? Hát idén is erre készülök.
2016. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
a gyerek szereti az ovit, itthon nem tudom úgy lekötni annyi programmal szórakoztatni mint ott amennyit játszanak, nyáron medencéznek fürdenek mint a strandon, én vittem nyáron is, amikor nem akart nem ment de be volt írva egész végig. Nyaraláskor nem ment csak és pár napot évkezdes elott.
2016. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Én itthon vagyok, hamarosan szülök. Júni 1-től szeptemberig itthon lesz. Szerintem elvárják, arra hivatkoznak hogy más óvónők lesznek összevont csoportok, a kislányom meg érzékeny stb...Ez új ovi, márciusban kezdett, most kezdene beszokni rendesen.
2016. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Még nem került szóba ez,nem tudom nálunk hogy van.4 hét ovi szünet van,a fent maradó időben nem mondom,hogy végig vinni szeretném,de azért valamennyit jó lenne ha járna,egyrészt mert nálunk lesz egy olyan kisebb lakásfelújítás,hogy falat verünk,festünk,ezt mi csináljuk a férjemmel,és nem tudok mellette a gyerekre is vigyázni,másrészt meg unatkozna itthon 2,5 hónapig.A 4 hét ovi szüneten kívül legalább vagy 3 hetet jó lenne ha menne.
2016. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nekem ez még elég új, szegény gyerkőcöm eddig mindig ügyeletes volt. 3 hét múlva megyek tp-re, nekem kerek perec megmondták, hogy a nyári ügyelet a dolgozó szülőknek van, ne vigyem. mondjuk a szülés miatt jó lett volna, mert akkor nem vett volna ki szabit a férjem már a kórházi pár napra hanem csak amikor itthon vagyok.

2,5 hónapot lesz itthon, nekem júni 20-at mondtak

2016. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14%
Nekem csak az egy honapos leallas alatt lesz itthon.Amugy meg mar fogom vinni a kisebbet is,aki szeptembertol kezd hivatalosan,hogy mig kevesebb gyerek van,szokja...mi igy beszéltük meg az ovonokkel.
2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!