Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Éjjel otthon forgolódós...

Éjjel otthon forgolódós gyerek nem fog leesni a bölcsis/ovis ágyról?

Figyelt kérdés
Van hogy itthon keresztben, átlóban fekszik, elég sokat forgolódik az ágyában.
2015. ápr. 24. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leeshet, de kb 10 cm-re van a talajtól, nagy baja nem lesz.
2015. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt láttam már hogy jó alacsonyak, de szokott ilyen lenni? Visszamászik félálomban?
2015. ápr. 24. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam nem forgolódós, mégis "esett" már le. Az ágyuk tényleg kb. 10 cm magas, műanyag kerettel. Gyakorlatilag legurult róla, körbenézett, visszamászott és aludt tovább. :) Az ovis fiam sokkal izgágább, ő még csak itthon esett le az ágyról, én felkeltem a csattanásra (mellettem aludt a franciaágyon, parkettán landolt), de simán visszamászott és aludt tovább. Másnap nem is emlékezett rá.
2015. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan leeshet, már ha van helye ;) nálunk összeérnek az ágyak, annyira kicsi a csoportszoba
2015. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le eshet de nem üti meg magát nagyon mert legtöbb oviba olyan alacsony az ágy hogy közel van a földhöz .
2015. ápr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nagyon alacsony az ágy, ha le is esik nem üti meg magát, tényleg kb 10cm lehet a magassága vagy annyi sem. De szerintem mivel az egy anyag így valamennyire besüpped, így a kerete az ágynak megfogja ha nem érzékelné hogy vége az ágynak, tehát azt ott érezni fogja, hogy van valami így nem hinném, hogy tovább akarna gurulni.

Az enyém itthon nagyon mozgalmasan tud aludni, de soha nem volt gond, legalábbis nem szóltak :)

2015. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen gond nincs, mert egymásba érnek az ágyak.
2015. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az oviba még nem esett le.
2015. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!