Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai beiratkozás júniusban?

Óvodai beiratkozás júniusban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adódott egy olyan helyzet, hogy most kellene beiratkoznunk szeptemberi kezdéssel az óvodába. Eredetileg bölcsibe ment volna még a 2,5 éves kisfiam, de szólt a gondozónéni hogy aok lesz a kicsi és nem lesz kortársa, kicsik közé meg nem szivesen rakná be a kisfiamat. Igy muszáj ovódába mennünk. Van még olyan óvoda ahova felveszik ilyenkor a gyereket? Miskolciak vagyunk. Eredetileg csak januártól kezdte volna, de én szeptembertől megyek vissza dolgozni.
2016. jún. 23. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

az oviban meg sok lesz a nagy és nem lesz kortársa... főként, ha vegyes csoportba kerül, lehet 7évesek is lesznek közöttük.


én azt láttam, jobb a legnagyobbnak lenni, mint a legkisebbnek :)

Bölcsiből majd 4évesen ballagott a fiam, de az oviban a 3 éves koruk előtt beiratott gyerekek csak kínlódtak a kiscsoportban (pedig ez sima csoport). folyamatosan sírás volt, nem tudtak beilleszkedni, nem nagyon játszott velük senki (még idén, középsőben sem, mert "ők a kicsik"), és itt még gondozónő sincs, akinek "csak" 6 gyereke van, mert bizony az oviban a huszonX gyerekre van 1 óvónő (kivéve délidőben, akkor vannak csak ketten)

2016. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért 2.5 évest nem raknak be vegyes csoportba...

Olyan ovit keress ahol van Mini csoport.

2016. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem írattad be tavasszal akkor se szeptemberben, se januárban nem kezdhet. oviban évi egy beíratás van, csak költözés vagy oviváltás esetén lehet átiratkozni év közben.

nem nagyon tudsz mit csinálni.


mondjuk gondozónőként nekem furcsa, hogy a ti gondozótok ilyet mondott, szerintem még mindig jobb 5 kicsivel lenni mint 30 naggyal

2016. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max magánoviba tudsz jelentkezni. Az államiról már lekéstél.
2016. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!