Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van, akinek pozitiv a tapaszta...

Van, akinek pozitiv a tapasztalata a gyermeke óvónéniéről?

Figyelt kérdés
nyilván ,ezen az oldalon a problémák merülnek fel,de nekem úgy tűnik,hogy mindenkinek flegma,nem törődöm óvónénije van,aki nem figyel a gyerekre,csak nyűg ,ha ott van. a mienk szimpatikus-remélem szemptemberben nem lesz gond
2016. júl. 20. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazából csak akkor derül ki ha már oviban van a gyerek. De ha nektek szimpatikus az azért egy jó jel.

NÁlunk az egyik óvónő nagyon jó, a másik viszont nem túl lelkes, kicsit mintha már unná a munkáját, de a lényeg hogy a lányom szereti mindkettőt.

2016. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4 óvónő van az oviban (vegyescsoportos kis ovi), és mindegyiket nagyon szeretem. Van jobb és kevésbé jó, de egyik sem rossz.
2016. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen a mi 2 drága ovónénink is ilyen bunkó fajta.Nem köszönnek,egyszer sem láttam hogy a lányom felé szeretettel közelednének.Vannak akik nyaliznak nekik ,csokikat visznek a csoportba mi egymás.Sokszor nézegettem más ovikat de ahogyan megnéztem a képeket az óvónőkről ugy gondoltam nem lenne különb ás ovi sem.Az az igazság el vannak nagyon kanászodva főleg amelyik régen ott van .Ami pláne visszataszító hogy 7 -8 an állnak és dohányoznak a kerítés végébe úgy hogy a járdáról nekünk kell lemenni a fűre hogy ki tudjuk kerülni őket.Mellesleg erre az óvodára mondták hogy a legjobb.Nagyon nagyot csalódtam.
2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekünk mindkettő lelkiismeretes, jó szakember aki szereti a gyererkeket és nagyon aktívak programok terén.

egy dolog nem teszik, most, hogy itthon vagyok én is, nem szívesen hagyom bent délutánra, már nem alszik és eddig nagyon sokat volt oviban, most lazíthatna, de ez nem tetszik nekik, mert akkor kimarad a csoportéletből.

szerintem ez ritka, hogy délután 4ig bent akarják tudni a gyerekeket és pozitív ha úgy vesszük, de most nekünk ez nem jött kapóra :)

2016. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lányom ovónői nagyon jók. Szereti őket a lányom és ők is szeretik a lányom. Nagy fiam szeptembebe kezdi az ovit de ők is nagyon szimpatkusak.
2016. júl. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi,akkor bizakodom...
2016. júl. 21. 13:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Kislányom most ballagott és amiert nem váltottunk az elején óvodát, az csak az óvónők és a dadus miatt volt!


Az egyik óvónő Elment, jött helyette egy fiatal pályakezdő, aki még szuperebb volt, mint aki Elment. Kedvesek voltak, sokat foglalkoztak a gyerekekkel, látszott, hogy szeretik a gyerekeket, pedig a csoportban is volt egy-két nehéz eset.

2016. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4 éven keresztül semmi gond nem volt az óvónénivel. 3 évet járt a nagyom, ebből egyet együtt járt a második gyerkőccel (vegyes csoport), majd egy évet egyedül járt a második és utána a következő évben kezdődtek a gondok vele, amikor a 3. gyerkőcöm is ovis lett. Velünk soha nem volt semmi gond, mindig közreműködtünk amiben tudtunk és ahogy tudtunk, év elején mi vagyunk azok, akik egyben az egész éves zsepi, folyékony szappan...stb-t beadják, a csoport pénzt is még év elején, nem 5 darab gyümölcsöt vittünk a 10-en gyerekre gyüminapon- mint pár szülő, illetve volt aki még annyit sem- hanem tisztességes adagot, pedig nem járkálunk Nike cuccokban, mint sok aki nem vitte és mégis elkezdte a hülyeségeit az óvónő, persze már én sem hagytam szó nélkül. Én sokáig semmi rosszat nem tudtam rá mondani, a többiek viszont annál többet.

Most 6. éve voltunk ebben az oviban, össze vontak két csoportot, természetesen a másik csoport óvónénijét is megkaptuk, télen pedig a miénk elment jó messzire. :-) A mostani óvónénivel semmi gond, a gyerekek is és a szülők is szeretik.

2016. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az anyukám nagyon jó óvónéni, viszont ezt a váltótársai nagyon kihasználják és ráhagynak minden feladatot....

(random komment)

2016. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyerkőceim szeretik őket, én is.
2016. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!