Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3évES lányom most kezdi az ovit?

3évES lányom most kezdi az ovit?

Figyelt kérdés
étkezés válogatós... korral jár? mostabába kezdte el..változik jó irányba, ha látja a többiektől?
2016. aug. 8. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni, vagy igen vagy nem. Kisfiam inkább nem evett egész nap, őt nem érdekelte hogy a többiek megeszik, pedig a tündéri óvonénik mindennel próbálkoztak.
2016. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más és másképp hatnak rá a többiek,mert hatni fognak rá mindenképp,az biztos és nem csak az étkezés területén. Az én lányomnál például nem lehet egyértelműen sem azt állítani,hogy pozitív,sem azt,hogy negatív irányba változtak az étkezési szokásai,önállóbban eszik az oviban,mint otthon és van amit ott megeszik,míg én hiába kérlelem,de van amit meg itthon eszik meg jóízűen és az oviban meg nem,mert a többiek sem,a mennyiségben is így van,hol itthon eszik többet,hol az óvodában. Reggelizni viszont otthoni környezetben szeret jobban. Alapjáraton ő sosem volt válogatós,egy fél éve kezdte ő is és azért elfogadható mértékben (3 éves,most kezdi hivatalosan az ovit,de bölcsibe járt és ugyanazon intézmény keretein belül fog oviba is és itt már nyáron,pár hete megkezdődőtt az átszoktatás).
2016. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is válogatós volt a gyerek, amikor oviba került. Ott még annyira sem tudtak/tudnak rá figyelni, mint én otthon (én mindent elkövettem/elkövetek ebédnél, hogy egyen, ott nem volt/nincs olyan luxus).

Mondja is, hogy nem nagyon ettem/eszek, de a súlyán semmi sem látszik :)

2016. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
GYerekfüggő, lányom elég válogatós, sokszor nem eszik semmit az oviban ebédre sajnos, hiába van ott a többi gyerek.
2016. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!