Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első nap az óvodában. Túlzás...

Első nap az óvodában. Túlzás ha a gyerekemnek apró ajándékkal kedveskedem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen.
2016. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is.
2016. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne ajándékkal kedveskedj neki, a kettőt nem tudja még összekötni. Szánj rá időt, beszélgessetek, hogy hogy érezte magát, mivel játszott. Milyen a csoportszoba, az ágya, stb. Ezzel teszel érte a legtöbbet, ha érdeklődő vagy, és sokat beszélgettek erről a témáról.
2016. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nyugodtan kedveskedhetsz neki, de játékot vegyél inkább vidd el fagyizni vagy süssd meg a kedvenc sütéjét és ülj le vele beszélgetni biztos jobban megered a nyelbe evés közben ;)
2016. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, épp ez volt az eredeti otlet, azt hiszem maradunk is ennél :-)
2016. aug. 25. 02:04
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne vegyél semmit, ez nem arról szól ha hajlandó óvodába járni akkor kap érte tárgyat. Ez természetes és minél lazábban veszed akkor ő is úgy áll hozzá. Furi a mai világ a mi korunkban ez nem volt. A gyors elválás az ajtóban mindkettőtöknek jobb. az óvónő is jobban örül! .....egy óvónő
2016. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a játék szó elelől kimaradt a ne szó... bocsi úgy szólt a mondatom hogy ne játékot vegyél inkább
2016. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megértettem a választ :) Én is a sutizesre gondoltam, esetleg pizzazas. Aznap úgyse lesz időm főzni.
2016. aug. 25. 18:13
 9/10 A kérdező kommentje:
6os, köszönöm, igazad van. Eddig nem tudtam elképzelni az elválást sem, megfogadom a tanácsod. Teljesen ismeretlen még ez a helyzet számomra.
2016. aug. 25. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
kedveskedhetsz,de ne azért ,mert jól viselkedett.Nagy teher számára ez-és ne akard,hogy emiatt görcsöljön.minden gyereknek joga van sirni
2016. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!