Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sűrűn mossak hajat...

Milyen sűrűn mossak hajat koszmós fejű gyerekemnek?

Figyelt kérdés
6 éves, és koszmós a feje. az igaz hogy a gyakori fésüléssel megelőzhető?
2016. aug. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Babaolajat kell rá kenni fejmosáskor majd samponnal lemosni.Ezt minden védőnő tudja csodálkozom ,hogy nem mondta.fésüléssel nem előzhető meg csak babaolajjal jön le ,picit hagyni kell hogy felpuhítsa majd finom baba hajkefével kisimogatni vele ,mejd samonnal lemosni .Ennyi.
2016. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A babaolaj nem mindenkinek segit.

Nekunk sem.

CEUMED gelt kerj,gyogyszertarban.(asszem a neve.koszmo gel)

Ez ketszeri hasznalattal elmulasztotta a picinek es a 7evesemnek is

2016. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1es. azt nem írtam, hogy kislány, nagy dús hajjal. szóba se jöhet a babahajkefe simogatás.
2016. aug. 1. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz az én lányom kicsi volt mikor koszmós volt nekem a védőnő étolajat vagy olivaolajat mondott, bejött. Addig kell amíg olyan :)
2016. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi azt kérdezted milyen sürün. Általában hány naponta van mosva a haja? Az biztos hogy az átlagnál sűrűbben kéne.
2016. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 héten egyszer. most délután voltam a védőnőnél, azt mondta, 2szer mossunk, és hogy igenis fésüljük minden nap, masszírozzuk a kefével a fejbőrét.
2016. aug. 1. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor fésüld ha nem kell tanács minek kéred?fésülni persze hogy kell és mosni is de nem hiszem hogy mást nem mondott.
2016. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!