Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek, hogy újra szobatis...

Mit tegyek, hogy újra szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, aki esetleg hasonló cipőben jár(t). Kisfiam decemberben tölti a 3.évet, szeptemberben elkezdtük az ovit. Nyár elején lett szobatiszta. Na de most jön a lényeg. Az első hét az oviba jól telt, nem volt probléma, szívesen ment, nem sírt...stb. Most viszont 4-5 napja ,bepisil-bekakil a gatyába. Hiába kérdezem, mindig azt mondja nem kell, és utána látom a gatyába a csomagot. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm!


2016. szept. 22. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szorongás. Csak türelemmel tudod kezelni, nyilván nem direkt csinálja, azzal segíthetsz, ha biztosítod a szeretetedről, a türelmedről.

A fiam is csinálta ezt, kb. 2 hét alatt rendeződött a helyzet, magátók elmúlt, újra szobatiszta lett.

2016. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsi még az ovihoz..ez jel, hogy rosszul viseli, szorong..:'(

Muszáj járnia már?

2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is és az apjának is vissza kellett mennünk dolgozni, nagyszülők már nem élnek:( egyikünk részéről sem. Egyébként van más vele egykorú gyerek is a csoportban, nem hinném h olyan kicsi lenne, 3 hónap múlva tölti a 3mat. Szeret ott lenni, soha nem sír, nem szomorú hogy menni kell és ott hagyom.Ezért nem értem. Remélem hamar át esik ezen az időszakon. Köszönöm
2016. szept. 23. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnalom, értem.. :-(

Nalunk is ez van..a muszaj nagy úr..

Kivanom, hogy hamar túljussatok ezen...

2016. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami lelki oka lehet. Ne piszkáljátok emiatt, rendeződni fog hamar.
2016. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!