Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ma a két gyerekemet nem...

Ma a két gyerekemet nem vették be az oviba, mert nagyon taknyosak. Voltam velük dokinál, nem betegek, hétfőn mehetnek oviba. Az egyiknek színtelen váladék csurog az orrából, a másiknak semmi. Mit tegyek? Az óvónő állandóan ezt csinálja velünk.

Figyelt kérdés

#óvónő #óvódaváltás
2016. szept. 30. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, kaptal igazolast, hogy egeszsegesek, kozossegbe mehetnek.
2016. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kaptam igazolást, hétfőn mehetnek. Csak az elmúlt évben és már ebben az évben is ha köhintenek egyet, máris vigyem őket dokihoz. Az óvónővel van problémám, és nem tudom, hogy mit csináljak. Vigyem át másik csoportba, vagy másik óvodába őket? Vagy küzdjük végig az évet... Nem dolgozom, így inkább ebéd után vigyem el a gyerekeket, de akkor hogyan keressek munkát? Ti hogy csináljátok?
2016. szept. 30. 11:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a szülőin elmondták, mi az a 4 dolog, amivel azonnal hazaküldik, menni kell érte, és amivel ne vigyem: hányás, hasmenés, láz, kiütés.

Szóval nálunk nem kitétel az orrfolyás. Ha minden orrfolyós gyereket hazaküldenének, gyakorlatilag októbertől márciusig alig lézengene gyerek az oviban...


Szerintem beszélj az intézményvezetővel.

2016. szept. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha színtelen váladék jön az orrukból és más probléma nincs, akkor nálunk sem az oviban, sem a bölcsiben nem kell orvoshoz mennünk.

Szerintem kérdezz rá a vezetőnél.

2016. szept. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az óvónőnk az intézményvezető
2016. szept. 30. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Pff.. akkor pat helyzet, én lehet átvinném másik oviba. A lányomnak is volt egy "problémás" óvónője, a szülők 90%-ának gondja volt vele, szülőin is volt vita, sőt sírás is. Ha van másik ovi elérhető távolságban én elmennék és megnézném. Ha tetszene átvinném oda a gyerekeket. Inkább mint végig acsarkodni még 1-2 évet vele.
2016. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Mindig pont akkor mész interjúra, amikor valamelyik gyerek náthás?
2016. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

mivel otthon vagy, szerintem ez a jobbik eset.

ha átviszed olyan oviba ahol betegen is beveszik a gyerekeket, akkor meg folyton betegek lesznek, akkor meg végképp nem fogsz tudni dolgozni

2016. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tavaly a nagyobbiknak háromszor volt tüszős mandulagyulladása. Ott szedte össze az oviban, és a többiektől lett beteg általában. Nem egyszer láttam a csoportjában beteg gyereket, télen nagyon tudnak köhögni.. szóval lehet hozni betegen a gyereket, ha jóban vagy az óvónővel...


Amúgy nem mindig akkor mentem interjúra, mikor náthásak voltak, és egyébként februártól a nyáriszünetig összesen 23 napot voltak, már pár napot jártak, és már betegek is lettek. Nem azzal van problémám, ha beteg a gyerekem, mert nyilván, akkor otthon vagyok velük, hanem azzal, ha ráfogják a gyerekekre, hogy beteg, vigyem dokihoz, aztán a dokinéni néz rám, hogy minek vittem őket oda. Volt olyan, hogy mondta a dokinénink, hogy adjam meg az óvónő telefonszámát, és megbeszélni vele, mi a betegség.

2016. szept. 30. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk egy jó ötlet ha a doki felhívja és helyreteszi kicsit szép szóval, a problémát valószínűleg megoldja. Csak szerintem a végén a gyerekeken csattan a dolog.
2016. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!