Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kihez forduljak? Norbi update...

Kihez forduljak? Norbi update az óvodában.

Figyelt kérdés
A gyermekemnek Norbi update terméket adnak az óvodában. Abszolút ellenzem! Írásban kérhetem, hogy ne kapja ezt a szemetet?

2016. nov. 18. 15:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

o.O

Ilyenről még nem hallottam. Miért adnak ilyet a gyerekeknek? Milyen termékeket kapnak?

Az biztos, hogy ártani nem fog, ha írásban jelzed, hogy ne adják a gyereknek, de más téma, hogy ezek után fog-e kapni.

Szerintem kérdezz rá más szülőknél is, egészen biztos vagyok benne, hogy nem te vagy az egyetlen, aki nem támogatja, hogy vegyipari szeméttel etessék a gyereket.

2016. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Mondd le és ha van rá lehetőség akkor kérj másfajta étkeztetést. De ha reggelente viszed az oviba megkérdzed ki az illetekes ebben az ügyben és majd elmondják a lehetőségeket.
2016. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Első körben szerintem az igazgatóhoz, ha nem jársz sikerrel, akkor az óvoda üzembentartójához, most nem tudom éppen ki az illetékes.

Egyébként valóban felháborító, én is hidegrázást kapok a schobert agymenéstől.

2016. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%

:O

Ha a Norbi update étel szemét, akkor minek gondolod a hagyományos menzai ételeket? Tudod te egyáltalán, hogy mit takar a "Norbi update"?

(Már ha nem provokáció ez a kérdés...)

2016. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez elég meredek... szerintem kérheted írásban.
2016. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Lehet,hogy a Norbi Update nem szemét, de semmiképpen sem gyereknek valo.
2016. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Aligha kap a gyerek update kaját, ugyan..
2016. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

7: Sose tudni. Gondolom reklám célból kapta az ovi valami szponzortól, vagy valami hasonló.

Nálunk is így volt nap mint nap eperjoghurt(hoz hasonló trutyi), meg szörp az oviban.

2016. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
6%
Én úgy tudtam, hogy az fogyókúrás étel, tévedtem? Soha nem láttam még, csak hallottam róla.
2016. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%
Diètás és egészségesebb. De én nem látom hatalmas problémának, mert nem az.
2016. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!