Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Norbi Update ehető terhesség...

Norbi Update ehető terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Rendszeresen rendelek a munkahelyemre Norbi Update ételeket, nem fogyás miatt, hanem mert finom és szeretem. De ezek mind tartalmaznak tartósító szert, meg cukorpótlót, adalékanyagokat.

Váltanom kellene, vagy jó ez?


2013. szept. 23. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetnéd. Én több mint 2 éve fogyasztom,terhesség alatt se hagytam abba.
2013. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze :-) En is eszem -nem is híztam el. .:-)
2013. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy kellene váltanod, ennél jobbat nem is tehetnél.

ha nem is Norbi szerint étkezik valaki, mert épp nem teheti meg, bőven elég, hogy kerüli a cukros, lisztes dolgokat, sok fehérjét eszik sok zöldséget gyümölcsöt, hiszen erről szól az egész update is.

meg még nagyon sok diéta.

hidd el, semmivel sem tartalmaz több adalékanyagot, mint bármi más, amit az emberek fogyasztanak ebéd gyanánt.

2013. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen edd nyugodtan. Én végig update életmódot folytattam a terhesség alatt és gyönyörű, egészséges babám lett, 9 kilót híztam és 4 hónapos korára már a terhesség előtti "versenysúlyban" voltam. A sok negatív csak irigy! Jó egészséget kívánok!
2013. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!