Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai családlátogatásnál...

Óvodai családlátogatásnál beleköthetnek abba hogy nincs áram bekötve?

Figyelt kérdés
Gyerkőcöm most kezdi az ovit. Tanyán lakunk, és itt nincs áram.Napkollektor biztosít valamennyi áramot időjárástól függően, viszont azt nem használjuk folyamatosan, csak esténként, mikor már sötét van az aggregátort szintén. Félek hogy bele fognak kötni. Valakinek valami tapasztalat?
2016. nov. 24. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Negykor sotet van. Mit csinaltok?
2016. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha a napkollektor tud biztosítani elegendő áramot amire szükségetek vsn, akkor nem.
2016. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Napközben nem használjuk hogy mikor sötét van akkor legyen áram. Akkor a kislány tud tv-t nézni, laptopozni, tudunk lámpát kapcsolni hogy világos legyen és tudjon játszani, míg nem alszik el. De napközben nincs áram.
2016. nov. 24. 19:12
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

Nagyanyáink gyerekkorában sem volt.Mégis szépen felnőttek.Mégis mihez kéne napközben áram egy óvodásnak?Ha napkollektor van, akkor gondolom nem egy komfort nélküli putriról van szó.Tehát ne kötözködjön!

Én olyan tanyán nőttem fel, ahol víz meg gáz nem volt bevezetve.Áram az volt.Meg palackos gáz, kút meg az udvaron, de megoldottuk a vízproblémát, minden nap tudtunk tisztálkodni, mosni, stb...Rend volt, tisztaság, minden ami kell.Azt hittem, már leszoktak az ilyen családlátogatásokról, Én naiv régebben nem is gondoltam, hogy a körülményeket mennek lesni...

2016. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem, igy nincs gond.
2016. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Gáz sincs bekötve, vezetékes víz sincs. A vizet házi vízmű biztosítja, de az sem folyamatos mivel ahhoz kell az áramfejlesztő aggregátor. Fürdőszoba van kialakítva, viszont ugye a vizet melegítenem kell a kislánynak fürdéshez, ő a wc-t benn használja, vödörben van benn víz hogy le lehessen önteni. A tanya régi de szép állapotban van gyönyörű környezetben.
2016. nov. 24. 19:30
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
A lenyeg, hogy a gyerek apolt, tiszta legyen!
2016. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj kérdező,de én nem vagyok biztos benne,hogy ezt nem fogják megjegyezni,még ha ápoltak és tiszták vagytok is.
2016. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ápoltak és tiszták vagyunk. Kislányom minden nap fürdik, pláne mivel minden nap kimegy a lovakhoz. Ezzel semmi gond nincs. A lakás tiszta, játéka rengeteg. Ha nem tanyán laknánk, vagy lenne áram akkor nem is félnék az egésztől. Remélem nem lesz gond, és nem fognak belekötni. Meglátjuk mi lesz :( :(
2016. nov. 24. 20:12
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Villanyaram, folyóvíz és fűtés alapelvaras. A védőnő anno nem szólt ezért? Hogy engedték haza így a gyereket a kórházból?
2016. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!