Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Adománygyűjtés az ovis farsang...

Adománygyűjtés az ovis farsangon? Ez mennyire általános?

Figyelt kérdés
Kalapozás keretében a szülők készpénzt dobtak össze az ovinak a gyerekekkel közös farsangi mulatság közben. Hozzáteszem, hogy anyagilag nem okoz gondot a számunkra, de nekem ez nagyon fura és szerintem aggasztó üzenet a gyerekek felé. Máshol is van ilyen? Nálatok milyen sűrűn kér anyagi hozzájárulást pluszban az ovi?
2017. febr. 6. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában (kalapozás) nagyon gáz és nem is túl hatékony módszer, mert nem lesz mindenkinél készpénz.
2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk sutiarulas, tombola, zsakbamacska van.
2017. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Az általad felsoroltak mellett volt még ez is...


1. Előre jelezték, h "készpénz legyen mindenkinél". Egyébként igen tekintélyes összeg jött össze.

2017. febr. 6. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden évben van egy szülők-nevelők bálja, belépő/támogatójegy és a tombola ára az "ovi bevétele." Tombolatárgyakat a helyi vállalkozásoktól szoktunk kérni (és kapunk is)De nem kötelező senkinek sem elmenni vagy pártolójegyet venni.

Amit leírtál, abban a formában nekem nem tetszik, hisz akinél nincs kp vagy nem áll jól, azt evvel elég kellemetlen helyzetbe hozzák.

2017. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem elfogadható.

Fizetjük a havi ovipénzt,plusz az éveset is,ezenfelül veszünk tombolát is,abból is szép összegek folynak be,főleg hogy felajánlásokat lehet nyerni,plusz ugye mindent mi viszünk (süti,üdítő,fánk,szendvics,stb).

Nekem ez a kalapozás dolog nagyon szarul hangzik.

2017. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nalunk is a szulok vittek a sutit, az uditot es a zsakbamacskahoz is mindenki vett jatekot. De ez a kalapozas nalam kiverte a biztositekot. Erdekes modon masokat nem zavart. Vagy csak nem mondtak..
2017. febr. 6. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!