Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nektek is volt hasonló "élmény...

Nektek is volt hasonló "élményének"? Vagy a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés

En igazából egy általános iskolás lany vagyok. Csak eszembe jutott, hogy az óvodában milyen rosszak voltak az óvónők, es kiváncsi vagyok a véleményetekre, meg hogy mással is volt-e mar hasonló.


Na szóval:


Mikor sütit is kaptak a gyerekek délutánonként, en valamilyen okból sosem (ráfogták arra, hogy azért, mert nem fizettük be, de aztán kiderült, hogy mások sem fizettek be) kaptam. Persze aztán kiderült, hogy az en adagomat megették az óvónők.


Egy masik eset: szóltam, hogy folyik az orrom es hogy kaphatok-e egy zsebkendőt. Mire az óvónő konkrétan rámkiabál, hogy nem is folyik, majd aki jól végezte dolgát, továbbment.


Meg egyszer vittem fogselymet (a fogorvosom javasolta) es elhagytam. Előtte az összes csoporttarsamnak megmutattam. Aztán korbekerdeztem mindenkit, hogy nem látta-e, de "senki sem látta". Aztán kiderült, hogy az egyik fiu a csoportombol elrakta magának, szóval konkrétan ellopta. Aztan mikor nem akarta visszaadni, szóltam az óvónőknek, de erre nem csináltak semmit.


Meg volt meg egy eset, ami nem velem történt, de sztem nagyon nagy szemetseg volt. Tojást festettunk es ugye először ki kellett fújni (ezt a részt az oviban csinálták az óvónők helyettünk, de nekünk kellett a tojást vinni). Az egyik csoporttársam emlekszem, hogy egy nagyon szerencsétlen lany volt, ő az összes tojását eltorte (3-at kellett vinni), mire az óvónők ugy leszidtak, hogy sirogorcsot kapott, elment az öltözőbe, hogy ne lássa senki, az óvónők meg nem is csináltak semmit, nem is próbálták megnyugtatni, hisz "majd csak abbahagyja".


Meg tudnám sorolni naphosszat az ilyesféle eseteket, de sztem ennyi is eleg ahhoz, hogy véleményt lehessen nyilvánítani róluk.


Veletek is volt mar hasonló? Szülők, a gyerekeitek óvónői szoktak ilyet csinálni?


Köszönöm a válaszokat! ❤


2017. febr. 12. 18:26
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem élményétek, hanem élményetek. XD
2017. febr. 12. 18:27
 2/36 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mindenkinek voltak kisebb-nagyobb atrocitásai. Nekem ilyen, általad leírtak nem.

De nyugi, egyre ritkébvan engedik meg maguknak, mert most már egyre több szülő nem hagyja annyiban.

2017. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
...ritkábban...
2017. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem két rossz élményem van összesen. Ugyanattól az óvónőtől. Egyszer meghúzta a fülem, mert csúnya lett a fa, amit rajzoltam. Egyszer pedig széttépte a neki készített rajzomat és kidobta a kukába. Azért pikkelt rám, mert varrt mindenféle ruhát, de mi soha nem vettünk tőle. Szerencsére egy év után kirúgták, mert sok csúnya huzasa volt.
2017. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #2 de legalább a Te ovonodet kirúgták, de az enyémek a mai napig is ott vannak es a sok panasz ellenére meg mindig praktizalnak.
2017. febr. 12. 18:50
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt nem is kevés ilyen.
2017. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
34%
A süti sztori meg a fogselyem egyértelműen kamu.
2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Pedig nem. Amúgy mi okom lenne kamuzni PLS?
2017. febr. 12. 18:57
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Nekem szinte csak rossz emlékeim vannak az óvónőkről. Délutáni alvásnál nem engedtek ki mosdóba, csak hosszas könyörgés után, pedig majd' bepisiltem. Mikor rosszul lettem se segítettek, csak kiküldtek a mosdóba. És még sorolhatnám. Nem is értem, az ilyenek miért dolgoznak ebben a szakmában.
2017. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ja igen pl nekünk délutáni alvásnál NEM LEHETETT MEGSZÓLALNI. Ha valaki megszólalt, arra raszoltak. Es nálunk sem lehetett kimenni mosdóba alvasido alatt.
2017. febr. 12. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!