Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik elváltak, a gyereketeket...

Akik elváltak, a gyereketeket bántották ezért az óvodában?

Figyelt kérdés
Elváltam.Még nem óvodás a gyerekem,de már most félek,h csúfolni fogják emiatt.Vigyem másik óvodába,ahol nem ismernek?Felénk nagyon ritka a válás.
2017. febr. 13. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden második gyereknek elváltak a szülei, ez nem igazán feltünö.

Emellett az óvodások még eleve ne foglalkoznak ilyesmivel.

2017. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeséget, ne haragudj.

40 éve, amikor azért vmivel még nagyobb szám volt a válás, akkor se volt ez téma se oviban, se iskolában, pedig a csúfolódás más miatt azért ment.

2017. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki bántaná emiatt? Az óvónők? A gyerekek?


Sosem hallottam még egyik gyerekemtől sem, hogy emiatt csúfolna valaki valakit. (sőt, a gyerek egyszer azzal jött haza, hogy szerinte tök jó xy-nak, mert ő dupla szülinapi/névnapi ajándékot kap, mert az anyukája és az apukája külön van - azóta ezt megbeszéltük :)


Lényegtelen szerintem, hogy felétek mennyire gyakori vagy ritka a válás, az emberek szemében már ez nem nagy dolog, sokan össze sem házasodnak, az sem gond.

2017. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ilyenért senki nem fogja csúfolni! Nekem is elváltak a szüleim, mégse csúfolt soha senki és nem is volt soha téma.
2017. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak egyáltalán "nincs" apukája.Sem az oviban, sem a suliban nem bántották még emiatt. Most 2. osztályos.Az osztályában sok olyan gyerek van, akiknek elváltak a szülei. Manapság a válás már teljesen átlagos dolognak számít.
2017. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy. A gyerekek azt sem fogják tudni h elváltak-e vagy sem. Ne aggódj, nem ez lesz a beszédtéma az oviban.


Nekem amúgy elváltak a szüleim 1 éves koromban, de soha nem bántottak emiatt sem oviban, sem iskolában, pedig rajtam kívül csak 1-2 gyerek volt akinek elváltak.

Most 33 éves vagyok, van két gyerekem.

2017. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyámék 30 éve elváltak, én nem emlékszem, hogy engem ezért csúfoltak volna, pedig akkoriban nem volt gyakori a válás, az osztályban én voltam az egyetlen. Középiskolában azért már voltak többen is, akiknek elváltak a szülei.
2017. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oviban biztos nem bántják emiatt.

Mikor suliba kerül, akkor azért készülj, mert ott nagyobb gyerekek vannak, akik (ha nem is bántó szándékkal), de faggatni fogják.

2017. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szólt senki érte,pedig az én lányom (5 éves) teljesen nyíltan vállalta a dolgot.
2017. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!