Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ki a hibás (törött kéz az...

Ki a hibás (törött kéz az oviban)?

Figyelt kérdés
A kislányom lelökött az oviban egy kislányt a fáról, akinek eltört a keze. Nagyon bánt, de mindenki nyugtat, hogy nem csak ő a hibás. Ugye a kislány felmászott a fára, illetve olyan helyen voltak, amit nem látott az óvónéni??
2017. márc. 1. 19:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a "jószándék" vezérelte a lányomaz...többször szólt a kislánynak, hogy nem szabad...
2017. márc. 1. 19:50
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Az óvónők. Az ő felelősségük hogy ne másszon veszélyes helyre a gyerek, pláne nem úgy hogy nem látják.
2017. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Elso korben az ovonok, mert nem figyeltek. Mindenesetre a lanyodnak egy eletre tanitsd meg hogy ilyet nem csinalunk! Az oviban nalunk van egy 2 meter magas var. A tetejere fel lehet maszni es onnan lejonni egy hagcson (erre van), egyszer egy gyerek le akart lokni a fiamat a tetejerol... a fiam kapaszkodott, azert nem sikerult a muvelet, de ha leesik, nem biztos hogy csak a keze tort volna...

Meg kell tanitani nekik, az eroszak, lokdoses, stb, NEM megoldas! Feltetelezem nem 3 evesek ha fara maszik az egyikuk..

2017. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
6 évesek. Igen, elmondtam neki, hogy komolyabb baj is történhetett volna. Remélem, hogy megértette, sírt is.
2017. márc. 1. 20:17
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Jogilag az óvónő lehet max. hibás, ténylegesen a kislányod.


De nem hiszem, hogy a törött kezű gyerek szülei jogi eljárást akarnának indítani. Ilyesmi sajnos előfordul.

2017. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Elsődlegesen természetesen az óvónők!De bakker,bár az én lányom még csak 4.5 éves,de soha nem jutna eszébe(jó szándékból sem!),hogy bárkit lelökjön bárhonnan.Szól(na),aztán kiabál(na),majd odamegy az óvónénihez.De nem löki le!!Bár 3 gyerekünk van,ezáltal hozzá vagyunk szokva a gázosabb dolgokhoz,de én tuti baromi dühös lennék Rád!A Te dolgod megtaníttatni Vele dolgokat!Szélsőséges leszek,de gondolom egy kocsi elé nem lökné ki egyik barátját sem(ha Ő úgy ítélné meg,hogy helytelen dolgot tett).
2017. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsó vagyok:hacsak nem év vesztes,szeptembertől iskolás....azért ez így elég durva!
2017. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Több sebből vérzik a dolog. A lányod látta, hogy x felmászik a fára, ami tilos. Próbálta lehívni, ami jó. X nem jött le, ezért a gyereked is felmászott, és lelökte? Miért nem szólt egy felnőttnek? Miért nem figyelt senki, hogy két gyerek fent van a fán? Miért nincs megoldva, h ne tudjanak felmászni?
2017. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan magasan a kislány. Az én lányom nem mászott fel a fára, elérte kézzel. Az óvónénik nem látták. Rettentően bánt a dolog, de megértette a lányom, hogy ilyet nem csinálunk.
2017. márc. 2. 09:29
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónők mindenképpen. Azért látni kellett volna, hogy mászik a kislány a fára.

A Te kislányod is hibás, ilyet nem csinálunk.

Egyébként hogyan fogtok segíteni a törött kezű kislánynak és családjának? Mert azért most néhány hétig biztos nem viszik/táppénzre kényszerülnek. Erre gondoltál már?

2017. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!