Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mennyire szabályos...

Szerintetek mennyire szabályos, hogy egy neveletlen gyerek miatt bezárják a csoportszoba ajtót (belülről, kulccsal) az óvónők? Engem nagyon felháborít. Nagycsoportosok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha bent vannak az óvónők is, kulcs pedig a zárban, tehát baj esetén ugyanúgy ki lehetne azonnal jutni, mint máskor, akkor semmit nem szólnék.
2017. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

És ez miért baj?


Feltéve: bent vannak az óvónők, kulcs a zárban, pisilni, inni kiengedik a gyerekeket.

2017. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy az illető mindig meg akart lógni? Nem hiszem, hogy van erre szabály és gondolom, csak ki- és beengedik azért azt, akit muszáj.
2017. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy elottem irjak: ha ovonok bent vannak, tokmindegy.

Egyebkent baj eseten ha neadja az eg nem talaljak a kulcsot, minden csoportszobabol nyilik ajto az udvarra is.

2017. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk a bölcsiben fakapu került az ajtó elé, hogy ne tudjon az ajtónyitás után meglépni a gyerekem.
2017. ápr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lehet sehova menni a csoportszobából. Se az udvarra, se egy masik csoportba.
2017. ápr. 10. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
de bent voltak az óvónők nem?
2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, bent vannak. Akkor csak én fújom fel?
2017. ápr. 10. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találom ezt tragikusnak egyáltalán. Akkor más lenne a helyzet ha magukra hagyták volna őket, de így nem látok problémát. Jó, meg lehetett volna oldani máshogy is, de egy nagycsoportos gyereknek már meg kellene érteni mit szabad és mit nem. Biztosan rászóltak többször is, nem ezzel indítottak.
2017. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent vannak, akkor szerintem igen, felfújod. Valószínűleg a neveletlen gyerek többször próbált már meg kiszökni, az ajtót feszegeti, miközben a többiek aludni szeretnének. Így majd megtanulja, hogy hiába megy oda, zárva van, tehát nyugodtan fekhet az ágyában. Jobbat én sem tudnék kitalálni.
2017. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!