Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Létezik olyan, hogy a körzetes...

Létezik olyan, hogy a körzetes óvoda nem veszi fel az októberi gyereket, csak következő szeptembertől? És ha valakinek nincs pénze csanára, sitterre+ nincs nagyszülő, akkor mi a csudát csináljon?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Bölcsi?
2017. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Az enyém is októberi és azt mondta az óvodavezető hogy mivel évvesztes csak jövőre köteles felvenni.

Ha van elég hely felveszi. Így várunk.

De ott a bölcsi ha nem veszik fel

2017. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Bizony létezik.Szeptemberrel azokat kötelesek felvenni,akik 2014 augusztus 31.- el bezáróan születtek.Akik ezután,ők csak 2018 szeptember 1.- től óvodakötelesek,és az óvoda is ekkortól köteles helyet biztosítani.Ha nincs pénz csanára,marad az állami bölcsi!
2017. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen létezhet, mivel csak következő szeptembertől óvoda köteles, így ha teltház van az oviba, akkor bizony elutasíthatják.
2017. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg ha visszamész dolgozni, akkor sem tudjátok a csanát fizetni?
2017. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bölcsöde ,mivel ha nincs hely akkor nem tudják felveni.
2017. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ismerős mondta, hogy ez van náluk. Ők megoldják csanával.Az enyémeket felvették szó nélkül. Annyi, h szülinaptól mehettek csak. Én nem tudom, mit csináltam volna. Bölcsi 3 évesen? Nekem furi. Akkor nekem volt mákom mind2x.
2017. ápr. 28. 19:18
 8/9 jafnrétti ***** válasza:
100%
Nem furi, nekem a nagyobbam októberi, ő majdnem kétévesen ment bölcsibe, de amikor szóba került, hogy utána következő évben menjen-e oviba, akkor mondták, hogy egyrészt jobb neki a bölcsiben még egy évet, hiszen kisebb a létszám, másrészt az egész csoport marad, mindenki őszi-téli, szóval mindenki a nevelési év első felében betölti a hármat. Nagyon jól elvoltak a bölcsiben háromévesen is, én nem éreztem, hogy hátránya lett volna belőle.
2017. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nálunk a bölcsibe esélytelenebb a bekerülés, mint az oviba.
2017. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!