Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit tegyek a takaróhuzatba?

Mit tegyek a takaróhuzatba?

Figyelt kérdés
Az ovis ágyneműhuzatba keresnék egy igazán vékony takarót. 90*135 méretű. Lehet kapni ilyen méretű kispaplant, de azok annyira vastagok és mivel alvás közben gyakran bepisil, állandóan mosni kell. Tehát valami olyan kéne, ami bírja a strapát, a sok mosást és gyorsan szárad. És nem vastag.
2017. máj. 1. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ovi ad bele pokrócot.

Amúgy vagy veszel egy ekkora plédet, vagy varrni kell bele, 2 réteg pamut közé (mint a huzat) egy réteg vatelin (bélés) és steppelni.

2017. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk, ha nem szobatiszta, fel sem veszik. Ha nálatok a bepisilés nem gond az oviban, akkor alvásnál miért nem kap még pelenkát?
2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szobatiszta, de nem ágytiszta. Ez nem ritka. És sajnos nem engednek alváshoz sem pelenkát az óvodába, inkább naponta hazaadják az ágyneműt mosni. Én is végigcsináltam. :P
2017. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak alvás közben pisil be, ébren nem. Nálunk is adtak pokrócot, de azt visszaadtam, mert annyira szöszölődött mosáskor, hogy eldugította a lefolyót és a mosógép is mindig tele volt vele.


Arra én is gondoltam, hogy csináltatok, de arra gondoltam, hátha van készen jó minőségű. Pl. a naturtex medisan, vagy atka stop a fotókon elég vékonynak tűnik.

2017. máj. 1. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:

A naturtexnek pont van gyerekmérete.

[link]

2017. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, pont ezt néztem ki. Csak reménykedtem, hátha van valakinek ilyen és meg tudja mondani, mennyire vastag a valóságban.

Holnap felhívom az boltot és megkérdezem.


Én olyasmi vastagságút szeretnék, ami olyan, mint a (szintén naturtex) steppelt matracvédő.

2017. máj. 1. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ikeas takaró? Nem tudom mekkora méret, de a vastagsága normális szerintem. A babatakaró méretre gondoltam.
2017. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy polár plédet raknék neki, és nem is raknék rá huzatot. Csak plusz munka, ha úgyis állandóan mosni kell. Ikeában, mömaxban 6-700 ft-ért lehet kapni, veszel 3at, és mindig van váltás.
2017. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nekem is a polár pléd jutott eszembe. Huzat nélkül. Már rendeltem is kettőt, aztán még bővítem a készletet, ha kell. Lepedő, ágyneműhuzat és védőlepedő is van több. Azért jó lenne, ha egy héten csak 2-3 alkalommal kéne ovis ágyneműt mosni, mert lenne egyéb mosnivaló is.

De nagyon- nagyon bízom benne, hogy jövőre kialakul az ágytisztaság, legalább a du-i alvás idejére.

2017. máj. 2. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!