Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kellett volna szólnom a...

Kellett volna szólnom a takarítónőnek? . Vagy visszamenjek?

Figyelt kérdés

Jaj, nagyon gáz dolog történt velem ma reggel!!!...

Tudni kell, hogy 38 hetes terhes vagyok, a baba néha annyira nyomja a hólyagomat, hogy szó szerint az utolsó pillanatban érek a wc-re, alig bírom visszatartani a megfelelő pillanatig.

Ma reggel vittem a kisfiamat az oviba, és megint olyan szinten rámjött a pisilés, hogy rohantam ott az oviban a wc-re, van a folyosón egy "vendég wc", többek között a szülőknek. Oda berontottam, semmire sem figyelve megszabadultam a ruhától, és már el is kezdtem pisilni és utána vettem észre, hogy le volt csukva a fedele, és egy kicsi ráment arra. Utána alaposan letakarítottam persze a lehetőségeimhez mérten papírral, meg nálam lévő nedves törlőkendővel, de azóta is azon pörgök, hogy elég alaposan letakarítottam-e, mi van ha bemegy egy nagyobb ovis wc-re, és miattam elkap valami betegséget mert nem elég higiénikus a wc...

De ugyanakkor el sem tudom képzelni hogy mondtam volna el ezt a takarítónőnek, nagyon ciki az egész.... Az is eszembe jutott, hogy visszamegyek, viszek tisztítószert és letakarítom... Szerintetek visszamenjek? Vagy hívjam fel őket, és mondjam meg, hogy menjen és alaposan takarítsa ki a takarítónő? Vagy túlreagálom?


2017. máj. 5. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Túlreagálod :) Ne menj vissza és ne hívd fel. Nincs ebben semmi. nap végén úgyis kitakarítja, már ha van mit,mert azt mondod elég nagytakarítást csináltál :)
2017. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Túlreagálod. Nem lesz semmi gond. Nem hagytad ott, hanem letakarítottad.

Majd a következő takarításnál úgy is lefertőtleníti a takarítónő.

Ha vendég wc, akkor meg szerintem úgysem ér hozzá, nem ül rá senki.

2017. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Túlreagálod :) Ha nem vagy beteg, nem fog betegséget elkapni. Letörölted törlőkendővel is. A vécét nem a gyerekek használják. De aha igen, az ovisok közül biztos sokan mellélőnek, meg a felnőttek sem mindig céloznak tökéletesen, sőt ha nyitva a wc teteje, amikor meghúzzák, akkor szinte "mindegy" (ezért jobb nem leülni, ha nem otthon van az ember). Nap végén remélhetőleg úgyis fertőtlenítik. És hát tényleg ciki lenne ezt elmesélni.
2017. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Jajj, ezen ne pörögj! Ne hívd fel, ne menj vissza.
2017. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jujj, nem teljesen egészséges a hozzaallasod, mindenen ennyit ragodsz? Tisztaság mániád van?
2018. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!