Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába vennétek zárt orrú...

Óvodába vennétek zárt orrú szandált kislánynak vagy csinosabb a nyiott orrú szandál?

Figyelt kérdés
3 évesnek lenne
2017. aug. 16. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem az orratol lesz csinos egy szandal....hanem szin, diszites. DE: ovodaba KENYELMES legyen, elsosorban. Cseszheted ha csinike de vagja a labat a pant.
2017. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
inkább zárt, nehezebben sérül meg benne
2017. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Meg fog sülni bennt zártban.
2017. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem csinosság miatt vettem neki nyitott orrút, hanem praktikus okokból. Abból ha 2 mm kilóg a lába, sem nyomja, míg egy zártnál vagy szól, vagy nem, hogy nyomja.
2017. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyik gyerekem lába sem izzadós, így zárt cipőt kaptak váltónak. Az oviban ajánlották a zártat, így nem kérnek be külön tornára cipőt (oda amúgy is zárt kell, havi 1-2 alkalommal tornáztak tavaly)
2017. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Abszolút nem csinos a gyerekeim ovis cipője....decatlonba vettem ultralight cipő babatornához. Könnyen felvehető,nem csúszik, szinte semmi súlya kb semmi és nagyon hajlékony a talpa is. A lánynak rózsaszín a fiúnak sötét szürke ...szeretik nagyon mert kényelmes és ez a lényeg.
2017. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Nákunk nagyon meleg van az oviban, ezért nyitott szandija van

Fontos a kényelem és jó minőség. Tavaky egy superfit , idén egy geox szandi a benti cipő.

2017. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyitotat kapott mindig és tépözárásat és kényelmeset,még is volt rajta aranyos minta.
2017. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem elsősorban az lenne a fontos, hogy kényelmes és praktikus legyen, nem az, hogy jujjjj, ez csinike, ez meg nem csinike... ilyen idős korban még nem divatoznak. A zárt jóval praktikusabb amúgy.
2017. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy Richter szandit vettem neki, ami nyitott. Nekem a kényelem mellett az is fontos, hogy "csinike" legyen! A kettő nem zárja ki egymást, rajtam is csinos cipő van...
2017. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!