Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szigetszentmiklósi Mocorgó...

Szigetszentmiklósi Mocorgó óvodáról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy év közben kell ovit váltanunk és körzetileg ide fogunk tartozni. Minden info érdekelne, felszereltség, csoportok összetétele (vegyes vagy sem ) és létszáma, pedagógusok hozzáállása, mennyire rugalmasak egy-egy szülői kérésben/kérdésben, gyerkközpontúság, stb stb.

Köszönöm


2017. aug. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szigethalmi vagyok, szóval pontos infóval nem tudok szolgálni, de azt tudom, hol érdeklődj.

Van egy facebook csoport: Szigetszentmiklósi- Szigethalmi Anyukák Klubja. Ide lépj be, itt nyugodtan kérdezhetsz, sok pontos infót fogsz kapni.

2017. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2017. aug. 21. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi eljöttünk onnan... Pedagógus függő is, de pl ebben az oviban az a 'szabály', hogy uzsonna után csak asztalnál 'játszhatnak' a gyerekek... 3 éves csoportban is. Az asztalnál rajzolni, kirakózni, vagy könyvet lapozgatni lehet/kell, amíg a szülő meg nem érkezik.
2018. febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!