Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
A fiam óvodán kívül nagyon barátkozós, közvetlen mindenkivel. Néha ég is a fejem miatt annyira. Ha strandon, játszótéren stb. vagyunk, mindig talál játszótársat, ha érdekli valami teljesen közvetlen és bátran kérdez felnőttektől is. Bent vannak barátai, de azt mondja az óvónő, hogy kicsit zárkózott. Ha szeretne valamit harcol érte. Naponta puszilom, ölelem, mondom, hogy szeretem. Szoktam vele kiabálni, de akkor, amikor az öccsével durva és el is magyarázom neki, hogy rá is vigyáztunk nagyon mikor kicsi volt.Testvérféltékenység van. A felmérésnél le kellett magát rajzolnia, ma megmutatták, ciki, de elröhögtem magam, mert a lap aljára rajzolt egy akkora emberkét, aminél kisebbet nem is lehet. Megkérdeztem itthon, hogy miért rajzolja magát ilyen picire, ő pedig hangosan elnevette magát. Nem értem, ha mindenhol máshol középpontban van, hrsány, az oviban miért az ellentéte.

2017. szept. 26. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert a felnottek a nagyok es meretileg viszonyitva ő tenyleg kicsi :)
2017. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A háttér szines vagy üres?
2017. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem vagy ott.
2017. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Fehér A4-es lapra kellett magukat lerajzolni. Azt mondták, akkor jó, ha minél nagyobbra rajzolja magát.
2017. szept. 26. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez annyira nem vicces.

Konkrétan annyi a kisfiad önbizalma az oviban :(

2017. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vicces, csak nem értem, hogy miért ennyi az önbizalma. Semmi oka rá.
2017. szept. 27. 06:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

AZért mert az óvoda egy kötött dolog, a strandon egyrészt ott vagy te is, semmi kötöttség, azokkal a gyerekekkeol nem találkozik minden nap, igy nincs "tétje" a dolognak.

Az oviban viszont meg kell "felelni" a társaknak, az óvónőknek, be kell illeszkedni a közösségbe stb. Ez frusztrálhatja, ezért zárkózottabb az oviban mint amikor veled van pl. a játszótéren.

2017. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!