Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában a kislányotok legging...

Óvodában a kislányotok leggingsben van vagy inkább melegítőnadrágban?

Figyelt kérdés
Miben szoktak lenni inkább a kislányok? Nemsokára megy az én kislányom is és szeretnék pár nadrágot venni és kíváncsi vagyok, hogy melyikben vannak inkább.Köszi
2017. okt. 13. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Néha ebben, néha abban :) Ma pl legginsben voltak, ilyenkor rájuk megy a leggins, arra egy melegítő, és megyünk gyalog 10-15 percet, nem szabad fázniuk, oviban nadrág le, leggins marad. Amennyiben nadrágban vannak, akkor harisnya-nadrág, oviban harisnya le, nadrág vissza.
2017. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A 90 % leggingben van nálunk.
2017. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Is-is. Az én lányomnak mondjuk több a leggingse. Van melegítő gatyója is, de azt inkább itthon szereti felvenni vagy ha az ovival kirándulni mennek akkor.

Nekem főleg télen volt praktikus a leggings, mert ráadtam azt, meg egy kantáros overállt, így azt csak az oviban levettem róla, meg ha kimentek az udvarra egyszerűen csak ráadták a leggingsre.

2017. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a nagyon vékony leggingset adod a melegítő alá vagy egy picit bolyhos belsejűt? mennyire vékony nadrágban vannak bent télen?köszi
2017. okt. 13. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Most már a bolyhosabb belsejűt.
2017. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én kislányom szinte csak leggingsben van óvodában,főleg azért,mert most meg va őrülve a ruhákért és egy fodros kis ruha elég hülyén nézne ki melegítővel.Egyébként van melegítője is,ha olyanja van abban megy,de itthon is inkább leggingsben szeret lenni.Ilyenkor már vastagabbat adok rá,h&m-ben nagyon jók vannak.Melegítőből is van vastag,de azt még nem adom rá.Most vékony harisnya és vékony melegítő a kombó.Oviban me a nadrág és felkap egy szoknyát.
2017. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig vékony leggingsben viszem, ilyenkor már fűtenek, és a mi csoportunkban nagyon meleg van. Meg én sem bírnék egész nap bolyhosban lenni, viszketek tőle egy idő után.
2017. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is inkább leggingsben vannak, én lányom is. Elég meleg van bent, a mackó szerintem meleg lenne, meg így ha hideg van a leggingsre veszi fel a kinti nacit.
2017. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 érdekel0 ***** válasza:
91%

Az én lányom is leggingsezik.

Talán az a hátránya,hogy feszesebb,mint a melegítő,pici kis "ügyetlen"ujjakkal nehéz visszahúzni pisilés után.

2017. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bentre az oviban legingsbe volt vékony is jó mert az oviba fütenek ,kintre meg legingsre felhuzhat egy melegitônadrágot és kész.
2017. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!