Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kislányotok kizárólag leggings...

Kislányotok kizárólag leggingsben vagy melegítő nadrágban is szokott menni az óvodába?

Figyelt kérdés
Csinosabb a leggins, de a melegítő nadrág is nagyon kényelmes.
2017. aug. 13. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Leggings vagy farmer, melegítőben sosem viszem
2017. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leggingsbe járt oviba. Ha hidegebb volt, ráadtam a farmert és bent levette. A melegítőt nem szereti.
2017. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Mármint bennt az oviban? Mert az utcán nem járunk melegítőben, tehát soha nem megy abban. Már bennt az oviban adnék rá, de nálunk minden évszakban túl meleg van az oviban a melegítőhöz. Ősszel és tavasz elején kintinek szoktam melegítőt berakni neki a zsákjába.
2017. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Az óvodában értettem a melegítőt, nem amikor viszem, hanem hogy miben van ott.

Köszönöm a válaszokat

2017. aug. 13. 13:58
 5/13 A kérdező kommentje:
1, írtad a farmert. Abban viszed csak, vagy farmerban is van az óvodában? Én is vettem farmernadrágot és vékonyabb nadrágot is, de úgy gondolnám, hogy egész nap az nem kényelmes, csak elvinném benne.
2017. aug. 13. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vinni farmer-szoknya,ott melegítő-leggings-rovidgatya!
2017. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy fiús anyaként válaszolok, de a mi ovinkban inkább vannak a kényelem miatt melegítőben még a lányok is, sőt, van aki abban is viszi a lányát. Nyilván egy szép, tiszta melegítő együttesre gondolok. De vannak, akik nyilván legginsben. Az nagyon ritka, ha valaki farmert ad a gyerekére, tök mindegy, hogy fiúról vagy lányról van szó.

Amúgy az én fiam se farmerban jár oviba, meg ott sem abban van, mivel kényelmetlen számára, nem is nagyon szereti.

Az oviban első szempont, hogy a gyerek kényelmesen érezze magát. Szerintem.

2017. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Én csak leggingsben vagy nadrágban viszem. Kintre az udvarra a leggingsre vesz rá egy melegítőt,azt összesározhatja, a leggings igy tiszta marad.


Tartalék ruhának van bent a melegítő.

2017. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak kintre és bentre is melegítő.

Lányomnak csak kintre melegítő, amit általában rávesz a leggignsre, bentre csak leggings, szoknyával, ruhával felsővel.

2017. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel autoval viszem- hozom, igy en abban viszem amiben benn is van, kivéve télen, ott ra kell oltoztetni nyilván.

Szeretjuk a leggingst, de van sok melegito nacija is.

Sok dizajnos darab kaphato,pl. Disney-s melegitok, azok meg szebbek mint a sima leggingsek. Es kenyelmesek is. Udvarra is kimennek benne, es pl. ha kicsit huvosebb van ősszel, siman a melegitot valasztom, vastagabb.

2017. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!