Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodába belül picit bolyhos...

Óvodába belül picit bolyhos leggingset adtok vagy vékonyat?

Figyelt kérdés
A vékony leggings nekem kevésnek tűnik, de alá szoktatok esetleg harisnyanadrágot adni?
2017. nov. 28. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit vasatagabbat. Harisnyát csak ünnepségre adok a lányomra, mert nem tudja egyedül felvenni.
2017. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyat. Az otthoni 21-22 fokban is az van rajta és az oviban ennél jóval melegebb van.
2017. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

A fiam ovis, látom a csoportjába járó kislányokat. Simán harisnyában is vannak bent kis szoknyával vagy ruhácskával. A fiam kisbarátnője kifejezetten szoknyás, Ő gyakran van alatta harisnyában, ebben a hidegben a harisnya fölé overálgatyót kap, és nem fázik. Majd az igazi téli hidegben ilyenkor elkél a harisnyára egy leggings és arra az overál.

A kislányom bölcsis. Ő sokat van szoknyában, változó, hogy harisnyát kap alá vagy leggingst. A leggingsből szerintem mindegy, hogy a bolyhosat vagy nem bolyhosat, bár meleg van a csoportban, de sokat ülnek a földön, játszanak, nem hiszem, hogy belesül egy bolyhosabb leggingsbe. Kimenetelkor pedig az overál alá külön jól jön a melegebb leggings.

Az én lányom fázósabb, imádja a meleget, aludni is akkor tud a legjobban, ha bemelegszik a takarója alá, és izzad ezerrel. Én szeretek ilyen időben már bolyhosabb leggingst vagy vastagabb harisnyát Rá adni.

2017. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Bolyhos leggins, az jó a vastag kinti nadrágja alá. De középvastag melegítőben is jól érzi magát a kislányom.
2017. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy a kettes irja.

Vékony leggingst adok rá, mert meleg van az oviban, otthon 21-22 fok van, ott is az van rajta. Ha alá adnék egy harisnyát akkor megsülne az oviban, bentre nem kell két réteg, kivéve ha a ti ovitokban 18 fok van.

2017. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Vékonyat, sőt, néha van, hogy felül rövidujjúban van.

Nálunk itthon 18 fok körül van, az óvodai meleg ehhez képest hőség, nem ehhez vagyunk szokva, így meg is gyulladna a lányom, ha melegebb nadrágban lenne.

2017. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan meleg van az oviban, hogy vékony rövid leggings vagy short pólóval is elég.
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a gyermekedet is kerdezd meg, hogy melyikbe erzi jobban magat bent. Hiszen Ő van ott, Ő erzi azt hogy melege van esetleg fazik. Es valoban altalaban minden ovodaban irto meleg van, es inkabb ha bent vannak vekonyabban oltoztesd es ha kimennek egy vastagabb nacit adsz neki amit feltud venni es tud benne kint jatszani.
2017. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Vékony leggings + rövidujjú póló van a 4 évesemen. Azt meg kell jegyezni, hogy az ő ovijukban iszonyat meleg van állandóan, szerintem 24-25 foknál sosincs hűvösebb.

Vannak gyerekek, akik egészen rövid shortban vannak bent még így télen is. Én azért maradok a hosszú gatyónál, esetleg 3/4-esnél.

2017. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!