Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodátokban vezetik a fejlödés...

Óvodátokban vezetik a fejlödési naplót? Kaptok írásos dokumentumot hogy a gyerek hol tart a fejlödésben?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla, és nem.
2017. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szintén ahogy a #1 írja
2017. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Epp szerdan voltam a ket ovonenivel megbeszelesen.Felolvastak nekem a 4 oldalas fejlodesi naplot, es igy lattam, hogy hol tart, amit amugy nyilvan en is tudok, de azert erdekes volt.
2017. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vezetik, és Nekünk azt mondták évente kétszer fogják a fejlődési naplót megmutatni.
2017. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vezetik, hiszen ellenőrzik is az óvónőket rendesen.


Legfeljebb nem pont rákövetkező héten jegyzik le a megfigyelteket, hanem később, mert habár nem látszik, iszonyatosan túlterheltek az óvónők (és minden pedagógus), nem egy óvónő ismerősöm éjszakába nyúlóan írja ezeket az adminisztrációkat.

2017. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van is ilyen nálunk, én még sosem láttam, pedig másfél éve ovis a kisfiam.
2017. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen vezetik, évente kétszer meg is beszélik a szülőkkel és alá kell írni.
2017. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagycsoportos a gyerekem, de sose láttam még ilyet. Pedig érdekelne.
2017. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagycsoportos a lányom, a 3 év alatt soha nem beszéltek velem az óvónők a gyerekről.

Csak akkor jönnek oda hozzám, ha pénzt akarnak beszedni, vagy köhög a gyerek és célozgatnak, hogy inkább oldjam meg,h. maradjon otthon.

2017. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs ilyen. Úgy tudom jogszabály írja elő. Szóvsl ha nincs, akkor az kockáztatás az óvodának. Nekem van igényem erre , mert nem biztos h mindent észreveszek, mert nem vok pedagógus. És nem is látom azokbsn a helyzetekben, ahol az óvónő látja.
2017. dec. 9. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!