Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Januárban lesz 3éves, ti...

Januárban lesz 3éves, ti beiratnátok oviba?

Figyelt kérdés

Épp 1 db hely van és 4 órás lehetne. Igényli a gyerekeket. Van egy fél éves tesója, de nyilván velr még nrm tud úgy játszani. Nagyon okos értelmes, dr lassan úgy érzem "tobbet nrm tudok adni" kell a kozosség neki. Csak én érzem szomornak magam mert elég lenne szeptembertol is. Jobb lenne ha beiratnám és januártól 4órás lenne?

Eddig azért se irattam mert itt a kistesó nehogy féktékeny legyen. De van,hogy eléggé futás így az egést nao. Játszón kisebb korosztály van.



2017. dec. 12. 14:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésért, remélem lehet érteni.
2017. dec. 12. 14:32
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
A leírtak alapján igen. Ha szeretné, akkor mindenképpen:)
2017. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a nagylányom volt ilyen, olyan szinten igényelte a korosztályának társaságát, hogy bár itthon voltam a kisebbel és nem így terveztük, de beadtuk oviba - itthon egész nap azt a pár órát várta, amíg lementünk játszóra.
2017. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Az én kislányom december 30.-án született. A 3. szülinapja előtti szeptember 1.-jén kezdte az ovit, egész naposat, 8-16 óráig.

Nem volt semmi gond, szerette. Annyi, hogy a kiscsoportot 2x járta.

Azért írattam be, hogy legyen társasága, mert a mai napig nincs tesója és nem is lesz.

2017. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet beiratom, de nehéz(nekem :D) dr 4ra alatt legalább lefárad és új inger éri:)
2017. dec. 12. 15:41
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Nem tudom ki pontozott le, mindenkinek ment zold kéz.
2017. dec. 12. 15:45
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Októberben töltötte a lányom a 3-at és ment oviba fél napra, pedig jövő szept-ig ő is ráért volna. Nagyon szereti és szerintem is jót tesz neki. Én itthon vagyok a 8 hónaposal, így rá is van külön idő és a nagy sem azt hallgatja egész nap, hogy "várj, mindjárt, csak előbb a tesó...". A délután a miénk.
2017. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert hozná haza a betegségeket a kicsinek. Csak szeptemberben vinném.
2017. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam idén februárban töltötte a 3-at, de csak szeptemberben kezdte az ovit. Nem bánta meg. Igazából csak azt írtad le, hogy miért lenne jó, ha járna, negatívumot nem írtál. Ha sok a 2 gyerek, akkor vidd, de nem lesz könnyebb, hogy hozni, vinni kell a kicsivel. Kivéve, ha nagyon közel laktok az ovihoz.
2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon közel lakunk...csak én lelkileg nem készültem fel :/
2017. dec. 12. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!