Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikor szoktak fogadóórák...

Mikor szoktak fogadóórák lenni? Hogyan kerüljem el a folyosós beszélgetést?

Figyelt kérdés

Szeretnék normálisan beszélni az óvónőkkel. Mikor vannak fogadóórák? Tőlük nem tudom megkérdezni, mert akkor visszakérdeznek, hogy mert miért, mit szeretnék és akkor mondhatnám a folyosón. Eléggé erőszakos tipus az egyikük


Ugy érzem nem látják el megfelelően a gyerekem.


2018. márc. 21. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Ugyan iskolában (első), de én ráírtam messengeren a tanítóra, hogy egyik nap délután legyen kedves megvárni, mert beszélni szeretnék vele. Megvárt.


Az oviban nem volt problémánk, de félévente 1x van fogadóóra mindenképpen, illetve kell biztosítani ezen felül is időpontot, szóval csak szólni kell.

Ha megkérdezi, hogy mit szeretnél, mondd meg, hogy majd négyszemközt, nyugodt körülmények között elmondod, nem folyosói téma.

2018. márc. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Légy önállóbb! Példa:


-elnézést, szeretnék fogadóórát kérni.

-miért, anyuka?

-lenne pár kérdésem de a fogadóórán szeretném őket megbeszélni mert több időt igényel.


Ennyike.

Nincs központi szabályozás, nalunk ki is van ír a hogy aki fogadóórát szeretne, jelezze az óvónőknél.

2018. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!