Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig van a gyerek az ovodában?

Meddig van a gyerek az ovodában?

Figyelt kérdés
Ha beviszrm 8-ra, akkor délben elhozhatom vagy van rá szabály, hogy meddig kell ott tartózkonia?
2018. ápr. 1. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én 8 körül viszem és 12 előtt hozom haza ebéd után
2018. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum napi 4 óra kötelező.
2018. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhozhatod ebèd utàn
2018. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányommal kb. 9-re ér be apa, én meg 12:20 körül már hozom el ebéd után, 4 órát sincs ott (kistesóval vagyok itthon még), amíg megtehetem megyek érte.
2018. ápr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk max.9-ig, reggeliig be kell erni, utana vannak foglalkozasok, de ebed utan fel 1 korul elhozhato mar.
2018. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol más, meg kell kérdezni, vagy elolvasni az ovi házirendjében.

Nálunk kb délben ebédelnek, utána fél egy körül hozom el őket. Van hogy ott alszanak, olyankor uzsonna után, 1/4 4-től lehet értük menni.

2018. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) igazából az ebéd miatt kérdezem, mert én főznék majd neki :) ebéd előtt valyon elhozhatom vagy eheti az otthonról vitt ebédet?
2018. ápr. 4. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Kizártnak tartom, hogy külön magával vitt ebédet ehet, gondolj csak bele, a többi gyerkőc evési hajlandóságát rögtön megbomlasztaná, ők is olyat kérnének, stb.

Azt, ha ebéd előtt elhoznád, szerintem a vezető óvónővel kell megbeszélned.

2018. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem volna ha ott ebédel mivel itthon vagyok főzök,de az oviba ingyenes az étkezés nekünk legalábbis. Így ott ebédel. Nincs is olyan gyerek a csoportba aki nem eszik ott. Kaját pedig senki sem hoz otthonról.
2018. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk otthonról semmit nem lehet bevinni, még tortát sem szülünapra. Csak cukrászdából aminek van igazolása mikor készült stb. Az ovitokban kell megkérdezni ott mi a szokás. Nálúnk gyakorlatilag bármikor elhozható a gyerek nem kell ott ebédelnie.
2018. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!