Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok mi a helyzet most az...

Nálatok mi a helyzet most az óvodában? Sok a beteg gyerek?

Figyelt kérdés

itt most gyakorlatilag az a helyzet, hogy az egészséges gyerekeket aki tudja nem viszi, mert tele az óvoda térdig lógó taknyos, köhögő, beteg gyerekkel.

nagyon felháborít. a körzetes gyerekorvos azt kéri a szülőktől, hogy mivel nagyon sok a megbetegedés, "csak náthás" gyereket ne vigyenek le, inkább kiadja látlanban az egészséges igazolást. már az óvónők írták ki a fb-ra, hogy mennyire felháborító, hogy az egészséges gyerekekkel vannak otthon táppénzen.

nagyon elkeserítő!



2017. jan. 31. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
17-bol hat gyerek volt tegnap. A tobbi hasfajas, hanyas, influenza, baranyhimlo miatt hianyzik.
2017. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom bölcsis.Ő két hét után tegnap ment először.12-en vannak a csoportban,hatan hiányoztak tegnap,és az ikerpár,akik voltak,mind 2 tagja durván náthás volt.
2017. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
November óta nagyjából folyamatosan hiányzik a gyerekek fele, de volt, hogy háromnegyede. A faluban volt calici virustol, bárányhimlőn át minden. A fiunk október óta ovis, azóta másfél hónapot járt durván. Nálunk nem nagyon viszik a beteg gyerekeket egyébként.
2017. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk fehérváron a 20fős csoportból 2 hete 7-8an vannak. hála isten a lányom még jól bírja,még nem kapta el.jó lenne nem esnék bele :/
2017. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok. A fiam második hetét tölti itthon köhögéssel.
2017. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én második hete vagyok itthon a lányommal. Múlt héten volt igazán beteg, ezen a héten meg azért nem vittem, hogy felerősödjön kicsit, másrészt mert még itthon vagyok a tesójával. Amúgy a csoport kb. harmada hiányzik úgy hallottam.
2017. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A héten már szinte teljes a létszám a bölcsibe és az oviba is.

2 hete kb 80% volt beteg, előző héten kb 40% és a héten bölcsibe teljes a létszám az oviból 1 gyerek hiányzik.

2017. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Lányom múlt héten kezdte az ovit. Csúnyán hangzik, de nekünk most jól jött a sok hiányzó, mert mindössze 8-an voltak az első napokban, mikor a beszoktatást kezdtük.
2017. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, talán a fele van a társaságnak. De az iskolában is rengeteg a beteg.
2017. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk 10en voltak a 24-ből. De holnaptól már én sem viszem, nehogy beteg legyen a jövőheti farsangra, amit nagyon vár.
2017. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!