Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti milyen ajándékot adtok az...

Ti milyen ajándékot adtok az óvodából ballagó gyereketeknek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 17:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Exem huga fenykepezogepet kapott tolem, ezt sokat emlegette es orult is neki nagyon. Nekik ez egy fontos dolog az eletukben es megha nem is tettek semmi erofeszitest. Van aki ugy van aki ugy unnepli,de szerintem teljesen mindegy. A lenyeg hogy a gyerek jol erezze magat es oruljon.
2018. máj. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Baranka ***** válasza:
91%
Ebéd lesz a családdal. Esetleg még egy csokrot kap a lány.
2018. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
79%
Én akkoriban jártam a családdal horgászni és egy horgászbotot kaptam. De igazából mivel most megy iskolába lehet hogy örülne pl filctollaknak, zsírkrétának vagy valamilyen sulis cuccnak.
2018. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Egy kis plüsscsokrot adtunk neki, illetve a kishuga adta át.

Ennyi, boldog volt, és várta az iskolát.

2018. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy, mint az utolsónál. Egy kis csokor volt egy plüssel, amit mellesleg én rettenetesen giccsesnek tartottam mindig, de mivel annyit mondogatta, hogy nagyon örülne egy ilyennek és reméli, hogy kapni fog az ovis ballagására, vettem egyet. Még megvan, pedig már a második osztályt fejezi be.
2018. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Úr Isten, én meglepődve olvasom ezeket a kommenteket! Igaz nekem még nem ovis a gyerekem, nekem nem jutott eszembe, hogy bármit is kapjon ovis ballagásra. Én sem kaptam semmit, sőt az egész ballagasos ceremóniára sem emlékszem az oviból. Sőt általános iskolai ballagásra sem kaptam semmit, mondtam is a szüleimnek hogy, nem érzem teljesítménynek azt, hogy kijártam a nyolc osztályt. Mikor leérettségiztem, akkor persze igen, azt megünnepeltük.
2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Mi külföldön élünk, nekem is új ez. Tudtommal Magyarországon is többségében vegyes csoportok vannak. Hogy történnek ezek a ballagások? Nálunk van egy záró ünnep az óvoda utolsó napján és akkor kapnak iskolával kapcsolatos ajándékot azok, akik majd iskolába mennek, őket így búcsúztatják el. Mi otthon sem fogjuk ünnepelni, mert nem is értené, hogy mit kell azon ünnepelni, hogy többé nem megy oviba.. Igazából én sem értem a logikáját. Iskola előtt viszont tervezünk egy nagyobb programot, de akkor sem ajándékot. Az iskolakezdésre tölcsért kap majd, mint a többi gyerek.
2018. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Focis kártyát kért és kapott egy dobozzal.
2018. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

most volt a szülői értekezlet-amin felmerült ez,mint téma.mi,óvónőként is az kértük,hogy,ha lehet,csak egy csokor legyen.tudom,hogy ez sok családban hatalmas ünnep,de szegény kisgyerek csak áll,kezében egy kazal virág,plüss,lufi-plusz,amit mi tőlünk kap..menni is alig bir.

utána maximum egy fagyi az ügyes versmondásért

2018. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Mi sütiztünk, fagyiztunk és elvittük a cirkuszba. Egy gyereknek szerintem az élmény többet ér mint bármilyen tárgy.
2018. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!