Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak szerintem túlzás szülinap...

Csak szerintem túlzás szülinapra játszóház bérlés?

Figyelt kérdés
Kisfiam most középsős és az utóbbi időben kezdett elterjedni, hogy csoportjában a gyerekek szülinapjára nem egyszerűen tortát, gyümölcsöt vagy sütit visznek, hanem játszóházat foglalnak le, Mekibe hívják a csoportot, gondozókat a szülők.Szerintem ez túlzás, nem is engedheti meg minden család magának... Úgy döntöttem, hogy tudatosan nem fogunk részt venni ezeken, mert én nem szeretnék ilyen nagy felhajtást egy szülinap körül. Persze, családi körben ünneplünk, viszek be nasit is az oviba, de játszóházat biztosan nem bérelek. Mások hogyan kezelik az ilyen dolgokat?

2018. jún. 12. 22:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek.
2018. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem a gyerekről szól. Sokkal inkább a szülők nagyzási mániája. Rongy rázás egymás előtt.
2018. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem a gyerekről szól.. Egyetértek a 2. válaszolóval.
2018. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor nem az egész játszóházat bérlik ki, hanem megrendelik a szülinapos szolgáltatást, ami a nagyon kevéstől a nagyon sok dologig mindent magában foglalhat.

A fiam ovis csoportjában szokás a gyerekeket játszóházas szülinapra meghívni. De van olyan gyerkőc is, aki kifejezetten nyári játszóterezős, piknikezős szülinapot kért a szüleitől műanyag poharakkal, papír tányérokkal, és az is szuper volt.

Szerintem nem kell ezt ennyire vérkomolyan venni. Aki szeretne játszóházas szülinapot és a szülőknek belefér, az kifizeti a zsúr árát. Akinek nem fér bele, az megoldja máshogy, de egyik szülő sem firtatja, miért nem játszóházban tartják.

Mi voltunk már ilyen piknikezős buliban, otthoni zsúrban, több játszóház szülinapi zsúrján, a fiamnak is az volt a kérése, hogy a kedvenc játszóházában, a Minipoliszban ünnepeljük a nagy napon. Mindegyik zsúr szuper volt a helyszíntől és anyagiaktól függetlenül.

2018. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha a család megteheti, akkor miért ne? Mi ahány ilyenen voltunk, mindig jól érezték magukat a gyerekek, tehát a gyerekről szól. Mi kertes házban laktunk, mi otthon tartottuk a szülinapi bulikat, de aki lakásban lakik, azt megértem, hogy ezt a megoldást választja.
2018. jún. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

Erőltetett butaságnak tartom.

A szülinap családi ünnep. Én sem elkényeztetett majmocskát szeretnék nevelni

2018. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Kislányom februári, tehát kizárólag bent tarthatjuk neki a bulit!

Volt,hogy az Elevenparkban voltunk vele,és a barátaival!Olcsóbban megúsztam a kaját, tortát,foglalkozós feladatokat,mintha itthonra hívtam volna 10 gyereket!

Miért gondolja mindenki,hogy ez csillagászati áron van?

Regebbemehet, amíg csak 1-1 helyen volt ilyen lehetőség,de most,ha jól szétnézel,vannak nagyon klassz helyek!

Azt azért hozzáteszem,hogy sokkal személytelenebb,mint itthon tartani!

2018. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Nem bérlik ki az egész játszóházat. Arról van szó, hogy a sajátodnak, és a többi gyereknek is kifizeted azt a 2-3 óra játszást, plusz biztosítanak kést, helyet a szülinapi tortához. Beviszed a poharakat, szalvétát stb, és ők pedig megterítenek. Biztosítanak 1 asztalt nektek, oda más addig nem fog ülni. Én már 2x is tartottam ott a gyerekem szülinapját. Mind 2x nagyon nagyon jól sikerült. Van elég hely, sok sok játék. Otthon is van ugye elég játék, csak épp helyünk nincs, hogy elhelyezzek 15 gyereket, meg legalább ugyan ennyi szülőt.

Valaki nem szeret beengedni annyi embert a házába. Meg ugye a játszóházas játékok tök buli. Trambulin, ugrálóvár, játszóház stb, ami nincs otthon. Szerintem nem baj ha elviszed ezekre a bulikra a gyerekedet. Miért fosztanád meg ettől az élménytől, ha kap meghívót?

Ha te nem akarsz ott bulit meg lehet érteni. Akkor csinálsz otthon nálatok, annak is fog örülni a gyerek.

2018. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Attól hogy te erre sajnálod a gyereked még marha jól eljátszik ha más meghívja. Tehát ha a gyerekek jól szórakoznak hol a kérdés? Ja hogy ez megint csak egy én szegény (/spúr) ember vagyok másnak miérta futja arra amire nekem nem típusú kérdés... -.-
2018. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

Nincs benne semmi túlzás.

Én spec nem szeretem mert személytelen. Én kibéreltem egy magánovit, szakemberrel aki programokat csinált és vigyázott rájuk. Nagyon jól érezték magukat.

2018. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!