Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kb. hány db ruhába vasalható...

Kb. hány db ruhába vasalható jelet rendeljek az óvodakezdéshez?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mennyi ruhája lesz összesen, évszakváltás is lesz ugye rögtön, és kell külön benti, kinti, pizsama és tornaruha. Nektek kb. mennyi kellett?
2018. jún. 26. 15:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne igénytelen a melegítőnadrág vagy egy farmer bal oldalán a derékrészbe rajzolt jel? Vagy egy zokni, aminek a talpa van megjelölve?

Az én gyerekem már iskolás, de bizony rendetlen, különösen alsóban rendszeresen érkeztek haza a tornazsákjában idegen zoknik, néha pólók, és nem volt kinek visszaadni őket, mivel se név, se jel nem volt bennük. A termükben egész készlet volt fehér pólóból meg tornazokniból. Zsúfoltan öltöztek, a leesett cuccról egy gyerek se tudta többé, kié.

A kényes darabokba (ünneplő fehér ing), ha nem volt megfelelő hely a jelnek, varrtam egy darab pamut pertlit, és erre rajzoltam a jelet. A gyári cimkéket általában ki kellett vagdosnom, mert a műszálas sarkok szúrták a gyereket.

2018. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!