Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Étkezési szokások miatt...

Étkezési szokások miatt lehetséges, hogy nem eszik a gyerek az oviban?

Figyelt kérdés
Reggeli után vinném és ebéd előtt hoznám haza.

2018. aug. 1. 06:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Magánóvodában esetleg?
2018. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, gondolom ha meg tudjátok oldani akkor nem dolgozol. Tehát az a leg kézenfekvőbb hogy nem viszed oviba.
2018. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És mi lesz az iskolában?
2018. aug. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Coffelia ***** válasza:
Az iskolában nincs kötelező benn ebédelés. Kérdező, mi történt azóta? Nagyon kíváncsi vagyok! Van egy barátnőm, a család vegán, a kisfiú is, és az óvodában is simán vették a lapot, amikor lelkiismereti okokra hivatkozva közölték, hogy a gyerek nem fog bent enni. A ti esetetekben egészségügyi oka van, ami manapság még a lelkiismereti-vallási okoknál is többet nyomnak a latba. Sikerült?
2019. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk nem tudom milyen a kisgyereknek, h tizoraira mindneki kap kekszet de ő nem ehet...vagy hogy uzsira jár egy túró rudi de abból se kap. Nem beszélve az unnepekrol...suti, mézeskalács, mikulas csoki, advent stb...vilagos h ezek csupa szemet kajak, én csak a lelki részére gondolok, h milyen a kisgyereknek, h ezekből kimarad. Mert otthon más, de közösségben ez rossz lesz neki.
2019. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
még csak a pocakban van a baba, előre láthatólag érdekeltek a lehetőségek! betegség mint ok nem áll fent, de tényleg nagyon jól érezzük magunkat így és jó hatással lett ránk.. tapasztaltam mennyit ártottak pl. a cukros ételek, nekem több bajom is lett tőle.. sőt ha ma is néha becsúszik, már érzem a különbséget, szóval nagyon kerülendő és a sok szemét kaját nem akarom hogy egye a gyerek.. na igen, a lelki okok... ezen én is gondolkodtam... de nem kell és nem lehet mindenben fejet hajtani.. ami rossz az rossz... attól hogy körülöttünk mindenki cukrot eszik, én hagy dönthessek már, értitek... és a gyerekemért is én vállalom a felelősséget, bárcsak nekem is lett volna rá lehetőségem kicsiként... nem lett volna annyi bajom belőle.. csak a szabad döntést mint emberi jogot szeretném megkapni
2019. márc. 4. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!