Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 6 éves 22 kg testsúlyú 115 cm...

6 éves 22 kg testsúlyú 115 cm magas gyerek túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam értesítést hogy járassam gyógytesire mert túlsúlyos
2018. szept. 14. 13:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Igen, kicsit. Az én kisfiam ugyan még csak 2 éves, de 92 cm, és 12 kg. Ahhoz képest hogy 20 cm-vel magasabb viszont 10 kg-val nehezebb... Hát nem vékony.
2018. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Jesszusom dehogy túlsúlyos... Azért az szemmel is látható lenne. Meg alapból annyira más felépítésűek a gyerekek.

Az én 3,5 évesem 20 kiló és 107 centi. Kifejezetten jó kötésű, erős, izmos gyerek máris. Én is világ életemben ilyen alkat voltam, mindig több kiló, mint amennyinek saccoltak.

Kérdezz rá majd, hogy ez valami vicc-e. 😀

2018. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 piroska és a farkas ***** válasza:
Ahogy a nők között is lehet vki 70 kilósan vékony, de nehéz csontú, hájas vagy éppen izmos, úgy a gyerekeknél sem hiszem,h csupán a cm- kg párosból látatlanban meg lehetne mondani, h van- e súlyprobléma, nyilván kirívó esetben meg lehet, persze, de most átlagos gyermekre értem. Az én kislányom 21 k a 4,5 évéhez, de ehhez olyan magas, h már tavaly többen azt hitték, h kezdi az iskolát,és most ősszel is megkérdezték tőle egy boltban, h hányadik osztályos...116 de van, amiből 122- es ruhaméret, a dokinéni és a védőnő szerint is rendben van, arányos.
2018. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem ma. Valamit találtak nem tudták megfogalmazni ezért ráírták, hogy túlsúlyos.
2018. szept. 15. 09:21
 15/21 A kérdező kommentje:
Óvodától kaptam értesítést. Szülőin a kezembe nyomták.
2018. szept. 15. 09:22
 16/21 A kérdező kommentje:
De természetesen rögtön aláírtam, hogy járhat. Nappal lesz óvoda időben. Mozgás sosem árt. Csak kicsit szíven szúrt, hogy túlsúlyos. De emellett én is szoktam venni óvoda után heti háromszor ovitornára is. Itthon is rengeteget mozognak. Trambulinba minden délután ugrálnak ovis torna után is, mert nem fáradnak le. Vacsora általában joghurt. Szóval igyekszem tenni ellene, hogy ne legyen túlsúlyos.
2018. szept. 15. 09:26
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha te/családtag nem látsz kifejezetten zsírpárnákat rajta, lehet, hogy azért ilyen a súlya, mert izmos.Az izom nehezebb mint a zsír, és írod, hogy sokat mozog. Simán lehet, hogy izmosabb az átlagnál, főleg, ha fiú. Persze az egészséges étkezés és a nasi visszafogása soha nem árt.
2018. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem az.

Az enyém 104 centi és 14,5 kg, sovány :( Járunk gasztrora, eszik sokat, a széklete is oké, mégsem hízik. Tápszert írtak ki neki, attól sem hízik. Mindig attól félek el ne kapjon valami hányós-hasmenős vírust mert csontsovány lesz :(

2018. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Vicces, mert engem azért nem nyilvánítottak iskolaérettnek 6.5 évesen, mert kis termetű voltam, és nem értem el a 20 kg-ot. Ez 2000-ben volt.
2018. szept. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az en 3 evesem is ekkora 😂
2018. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!