Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Érden melyik ovit ajánlanátok?

Érden melyik ovit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szívarvány óvoda meseház és napsugár alovodájat ismeritek,tudokok rola véleményt mondani?
2019. jan. 24. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a Mesehazba jarunk. szerintem szuper! Szep, uj, sok a program es nekunk tunderi ovonenieink vannak, a tobbieket annyira nem ismerem.

Viszont ugy tudom eleg sok a jelentkezo is (ugy altalaban)

2019. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó. Mi pont oda fogunk tartozni. Tavasszal vagy nyáron fogunk költözni és ahogy láttam az lesz a körzeti ovi nekünk. Viszont ha beiratlozasig nem lesz ottani lakcímkáetyánk akkor szerinted lesz esely, hogy szeptemberbe oda jarhasson a fiam?
2019. febr. 13. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, csak a beiratkozasnal tartozkodasi cimnek az erdit ird be. :)
2019. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérésem lehetne hozzád?

Érdeklődtem az ovinál a nyílt napról de még pontos dátumot nem tudtak mondani. Csak annyit, hogy majd ki lesz írva az oviba vagy a weboldalon.

De weboldalt én nem találtam. És mivel másik városba vagyunk így az ovi felé se tudok menni nézegetni kitették e a dátumot.


Szóval megkérhetlek arra, hogy ha már kiírják a dátumot azt megírod nekem? ☺


Nagyon hálás lennék érte :)

2019. febr. 13. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:

persze,csak el ne felejtsem ;)

nezd az erdmost.hu-t meg az onkormanyzat oldalat erd.hu. Itt altalaban fent szokott lenni. illetve van a mesehaz tagovodanak facebook oldala is, talan oda is felkerul idoben:

[link]


De igyekszem nem elfelejteni, max.irj ram marc. vege fele...

A kisebbik fiammal mi is most fogunk beiratkozni ;)

2019. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az infókat megnézem akkor az oldalakat.

Ha nem találok rajta semmit ezzel kapcsolatban akkor meg majd radírok :)

Köszi még egyszer :D

2019. febr. 14. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!