Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti ajanlanatok ugy fel petesej...

Ti ajanlanatok ugy fel petesejtet az unokatestvereteknek, hogy meg ti is szeretnetek gyereket?

Figyelt kérdés

33 vagyok, van egy fiam.

Szeretnenk mi is meg gyereket. Nem a donacioval van a problemam, hanem azzal, h nem tudom, hogy ilyenkor mikor lehet sajat gyerekem, vagy a leszivott petesejtekbol lombikkal nekunk is?!


Ti bevallalnatok a lombikot igy?


2018. dec. 29. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Neked akár s következő hónapban is szerintem
2018. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De ha leszivnak pl 8 petesejtet, akkor valoszinu nem fogok menstrualni jo ideig, vagy nem igy van?
2018. dec. 29. 16:53
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem így van.
2018. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy kezelésnek az a lényege, hogy a normál 1db helyett lesz 6-10 érett petesejted. Azokat leszívják, aztán menstruálsz és a következő hónapban visszaáll minden a régi kerékvágásba. Ha úgy döntesz, odaadod a petesejtjeidet a rokonodnak. Attól te a következő hónapban nyugodtan teherbe eshetsz.
2018. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem férne bele a lombik a világképembe (a mesterséges kiválasztás és a tudtommal fel nem használt embriók miatt), úgyhogy nem vállalnám. Egyébként meg lehetnek kockázatai stimulációnak meg valamennyi a leszívásnak is, de ezeket neten megtalálod, így tudod mérlegelni.
2018. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem adnék senkinek se petesejtet. Saját gyerekért lehet, hogy vállalnám a stimulálást, másért egészség biztosan nem
2018. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos infokat!
2018. dec. 29. 17:52
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#4-es voltam. Volt több lombikom, tapasztalatból írtam, amit írtam. Sajnos nekem végül nem lett gyerekem. Nincs olyan unokatestvérem, aki ilyet tenne értem. De azt tudom, hogy mennyire tehetetlen és dühös az ember, amikor mindennél jobban vágyik arra, hogy anya legyen és nem adatik meg neki. Ha a rokonodnak nincs más esélye, biztos vagyok benne, hogy örökké hálás lesz neked, ha megteszed érte.

Természetesen mindennek van kockázata. A hormonkezelésnek. Mérlegelj és dönts jól.

2018. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Lombikos vagyok. Attól, hogy lesz egy stimulációd, leszívásod; még ugyanúgy megy majd tovább nálad minden, ahogy előtte. Nem fog kimaradni ciklus, a petéid érni fognak tovább.

Viszont akinek adod, annak Te vagy az egyetlen esélye!

Szép dolog lenne segíteni rajtuk! Neked semmi hátrányod nem fog származni belőle, 'csak' a procedúrát kell végigcsinálnod.

2018. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Én nem vágnék bele egy ilyen hormonális kezelésbe, senkiért sem, a testvéremért sem, barátnőmért sem.


Arról lehetne szó, hogy az ő párjának a spermájával megtermékenyítenek, megszülöm a gyereket, és ők felnevelik.

2018. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!