Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hányan vannak nálatok egy...

Hányan vannak nálatok egy csoportban a gyerekek?

Figyelt kérdés

Ki mikor megy a gyerekért az oviba?

Szokott mondani pár szót az óvónő mikor viszed haza a gyereket?


2019. febr. 5. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
19en voltak. 3/46-6 között értem oda érte. Olyankor már ügyeletes volt. Reggel beszéltünk az óvónőkkel ha kellett.
2019. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Mármint most? Beteges időszak van, 18 an voltak /vannak. Amúgy a csop. létszám 27. De ritka hogy mindenki ott legyen (középső csoport, 5 évesek)

4.20 kor érek oda, kb 5en ha vannak olyankor. Nem értem hogyan, ez sose fér a fejembe mások hogy csinálják...

(kis falu ovija, azaz nem az a verzió van hogy ott dolgozik mindenki a közelben és odaérnek 4 re...)

Velem így is nagyon jófej a főnökasszonyom, mert pontban 4 kor elenged, de tudom, hogy nem ez a jellemző máshol.

( Van két nagyobb gyerekem is, az ő idejükben is így volt ( 6 és 4 éve végeztek az oviban)

2019. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
28an biztos vannak. Én negyed 4re érek mindig érte, az apja fél 4re. A fiammal beszélem meg, mikor megyek érte, az ovónővek csak pár szot beszélünk reggel, délutan szoktunk többet inkabb. Nálunk már tudja az óvónéni mikor megyünk.
2019. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

12-en jàrtak egy csoportba, àltalàban 1/2 4-4- re mentem érte.(màr suliba jàr).

Igen, beszélgettem az ovónővel míg a lànyom öltözött/"tollàszkodott".

2019. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

21-en vannak (vegyes csoport, 2,5-majd'7 évesig egyben). Délben megyek érte.

Az óvónők csak akkor mondanak valamit, ha történik emlìtésre méltó

2019. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

22-en voltak.

7kor vittem reggel, 16 után mentem érte. Ha még ott volt az óvónénije, mindig "átadta", beszéltünk pár mondatot, ha többet nem is, annyi mindig volt, hogy "minden rendben volt vele". Ha a saját óvónő volt az ügyeletes, akkor akár még fél órát is elbeszélgettünk, amíg a gyerek játszott tovább.

Mondjuk ez most, a suliban sincs máshogy.

2019. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
30-an kezdtek, 2-en átiratkoztak másik oviba, 1 pedig elköltözött másik városba, így vannak most 27en. 4ig dolgozunk, így utána negyed 5 körül megyünk érte (változó, hogy melyikőnk), és szinte minden nap mond pár szót az óvónő.
2019. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Kiscsoportos. 23 vannak. Uzsi után megyek érte 15:30-kor. Általában mindig mondd valamit az óvónő. Ügyes volt, nem volt semmi baj.
2019. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nalunk 25-en vannak, 4re megyek érte és a legtöbbször oda se jön az óvónő csak a szoba masik oldalából odaköszön és máris fordul vissza csinálni valamit ...:(
2019. febr. 5. 10:20
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

25en vannak, kb minden harmadik alkalommal mond valamit az óvónéni, délre megyek érte. Sokan délre mennek, mert a gyerekük vagy nem szokott be rendesen, vagy hazaküldik a kicsiket, mert a mégkisebbel otthon vannak és kicsi a csoportszoba ahhoz, hogy ennyi gyerek ágya elférjen.


Ha sokan vannak, esőben, hideg szélben és hóesésben is kimennek az udvarra, mert nem férnek el a gyerekek egyszerűen a szobában.


Nyilván ezt nem mondhatják, de kb 10nm szabad terület van a szobában, 4 asztlnál le sem tudják ültetni egyszerre a gyerekeket teljes létszámmal. Szerencsére általában 15en vannak, olyan sok a betegség.

2019. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!