Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kell munkáltatói igazolást...

Kell munkáltatói igazolást vinni az óvodába arról, hogy nyáron dolgoznak a szülők, ha nyári szünetben ügyeletbe akarják adni a gyereket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.
2019. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk igen.
2019. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Az óvoda és az iskola oktatási intézmény, amenylben a tanév szeptember 1-augusztus 31 között tart. Hogy konkrét oktató-nevelő munka csak június közepéig, az ettől független dolog.

A kisfiam iskolában is ment, megy ügyeletbe. Nem csak mert nem tudnánk máshogy megoldani, hiszen vannak nagyszülők, de ott legalább gyerekek között van.


ha kellene munkáltatói, akkor talán arról is kellene igazolás, hogy a nagyszülők sem nyugdíjasok? Röhej.

2019. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, mert én sem igazán értem. Nálunk kell. Nem visszük, mert a nagyszülők ilyenkor vigyáznak rá, de szerintem akkor is furcsa. Iskolai szünetek idején nem tudok róla, hogy kellene igazolás a szünidei napokra. Az óvoda meg állítólag kötelező......
2019. ápr. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!