TSMT újra, van értelme?

Figyelt kérdés
Aki jártas a témában, szerintetek van értelme újra elkezdeni a terápiát akkor, ha már oviban járt 1 évig egyéni tsmt tornára, majd utána mégegy évig csoportosba óvodában? Azt követő évben pedig INPP-re járt. Mindkét helyen sikerrel járt, fejlődött. Most 2 év után a Ped. Szakszolg szerint újra járnia kellene TSMT-re.
2019. szept. 25. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Igem, természetesen lehet értelme.

A TSMT tornát már tovább dolgozták, és felnőtteken is van értelme alkalmazni

2019. szept. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. szept. 25. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg iskolás gyerekeknek is van tsmt, más kérdés, hogy arra nagyon nehéz találni szakembert. Nálunk legalábbis az oviban van, meg bárhol találsz ovis gyereknek, iskolásnak már ritka, mint a fehér holló.
2019. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 putics andrás válasza:
Elnézést, hogy nem egyértelműen a kérdésre válaszolok, mert én is segítséget kérnék. Az én kisfiam is túl hallás is, és iskolát szeretnek váltani. Most kezdte a 2. Osztály általános ba, Budapesten, és a normál tanrendű iskola úgy tűnik h nem jó neki. Arra gondoltam, h egész napos iskolába vinnének át, ahol 20p és órák vannak.. tudnátok ajánlani olyan iskolát , ahol van ilyen oktatás a 14;15;17 kerületben? Köszönöm a segítséget
2019. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Iskolát nem tudok, csak Dunaújvárosba.

De a túlhallásra is van már valami terápia.

2019. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!