Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen érzés az, amikor a...

Milyen érzés az, amikor a gyereked a matekban való gyengélkedést valahonnan máshonnan örökölte?

Figyelt kérdés
Konkrétan a nagynénitől. Az apja is meg én is jó matekosok voltunk, a nagylánnyal sincs semmi gond. Mondhatnám, hogy szívás, de ez bután hangzik.
2020. jan. 25. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
he? neked milyen agybajod van?
2020. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
A tudósok szerint a tanulási nehézségeket az anyától "örökli" a gyerek. A nagynéninek ugyan mi köze lenne hozzá? Attól, hogy egyikük sem volt egy matekzseni, még nem a nagynéni hibája.
2020. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Persze, nyilván a nagynéni a hibás😀 minek szaporodnak az ilyenek... Nem mindenki lehet jó matekos, genetikától függetlenül is
2020. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2020. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
A szívás az, hogy ennyi esszel gyereket nevelsz.
2020. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet minden tökéletes. Neked sem megy a biológia kérdező.
2020. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

És ez még csak matek, majd ha a mell vagy vastagbélrákra jön ki genetikai érintettség, akkor mit csinálsz?


Egyébként ha családi dolog, akkor azt a te vagy a párod génállományából szedte, te ti pedig a közös szülőtől, az meg annak a szülőjétől..tehát nem a nagynéniéből ment át, hanem a nagynéni is a te vagy a párod szülőjétől szedte, őket kellene hibáztatni, nagynéni is ugyanolyan “áldozat”, mint a gyereked..


Amúgy nekem is furcsán kellemetlen volt elsőre, amikor feltűnt, hogy a gyerekemnek vannak tőlem teljesen eltérő tulajdonságai, de aztán felfogtam, hogy csak egy kis részem van benne, egy kis rész az apjától van benne, és van egy egész nagy saját tapasztalaton és génlottón nyert, tőlünk többé kevésbé függő része is. Klassz, mert ettől egyedi.


Fogadjunk, hogy jobb valamiben nálatok, ha másban nem, toleranciában biztos az:)

2020. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy a gyerekek inkább a nagyszülőkre ütnek, de apámnak meg anyósomnak sem volt gond a logikájával, meg ha oldalágat figyeljük, az én testvéremnek sem. A sógornőm viszont problémás gyermek volt ezen a területen, úgy mint a nagyobbik lánya.
2020. jan. 25. 14:22
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves 52%-os!


Köszönöm szépen az első hasznos választ!

2020. jan. 25. 14:25
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

És te honnan örökölted a biológiában való gyengélkedést???


Áruld már el légyszíves, hogy a te gyereked génállományának mi köze van, a nagynéni génállományához?

2020. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!