Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ez mennyire számít normálisnak...

Ez mennyire számít normálisnak? (bőven lent)

Figyelt kérdés

7 éves gyerek, csak akkor nyeli le a nyálát,vagy fújja ki az orrát ha raszólnak, ajtót sem úgy nyitja/csukja, hogy lehajtaná a kilincset hanem szó szerint tépi/becsapja. Figyelmét felkelteni nem nehéz de fenntartani annál inkább.

Nem az én gyermekem, de érdekel, hogy ez normális dolog, vagy kicsit le van maradva?



2020. jan. 26. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nyál nyelés és orrfújás kicsit gáz, a többi szerintem csak nevelés kérdése...
2020. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Az én lányom 2 éves lesz, de ha folyik az orra szalad a fürdőbe, tép a wc papírból, megtörli az orrát és kidobja utána. Az ajtót is úgy nyitja ki, hogy a kilincsért nyúl és húzza le.


Az a 7 éves gyerek vagy beteg vagy a szülei nem figyelnek rá semennyit és így próbálja felkelteni az érdeklődésüket.

2020. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!