Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Normálisnak számit ez a méret...

Normálisnak számit ez a méret 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mára hivott be az orvosom vizsgálatra. 5hetes vagyok 8mm petezsákkal benne szabályos szikhólyaggal. 2hét múlva kell vissza mennem.

Szeeintetek ez jo? A 8mm 5 hetesen?

Igyekszem nem túl aggodni magam, de nagyon sok rossz dolgon mentem keresztül az elmúlt 15hónapban miota babát szeretnénk!


2019. febr. 22. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges volt öt hetesen orvoshoz rohangászni ilyenkor még semmi sem biztos.
2019. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1honapja kertem mara az időpontot pont az miatt hogy 15honapja nem sikerül a baba. Közben tessék sikerült. Felhivtam multheten a dokit mikor pozitivat teszteltem, ő mondta hogy mennjek igy ne változtassunk. Nem én akartam, én pont hogy vártam volna meg 1 hetet.
2019. febr. 22. 13:32
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
szerintem két hét múlva is felesleges, mikor én pozitívat teszteltem, kérdeztem ismerős orvost, azt mondta 10.hétnél előbb semmiképp ne menjek, mert árt a vizsgálat a magzatnak. Ha meg nem vizsgál meg akkor felesleges menni. A 10. hét sem optimális ebből a szempontból, de a 12. hét előtt még el kell menni védőnőhöz is.
2019. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bocsi lemaradt: és mivelhogy pozitív volt a teszt, azt tudjuk, hogy babát várok, ezért hogy megtudjuk amit már tudunk szintén felesleges menni. Így én 10.héten mentem mindkét gyermekemnél.
2019. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy rendellenesen fejlődö terhességem. Gondolom az orvos ez miatt is hivott be és vissza.
2019. febr. 22. 13:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Jesszus, dehogy árt a vizsgálat a babának... már miért ártana? Ha az orvos nem egy vadállat, nem piszkálja a méhszájat, és normálisan ultrahangoz, semmit nem árt.

Kérdező, teljesen jó ez 5 hetesen, ne aggódj :)

2019. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó válaszolo.

Amugy nekem is mondtak mindenfelet. De ha rendesen zart a méhszáj akkor nincs probléma a hüvelyi UH-val!

2019. febr. 22. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha teljesen zárt a méhszáj-ezt előre honnan lehet tudni? Mindegy nekem ezt mondta orvos akkor kell menni mikor hüvelyi vizsgálatra nincs szükség, mert hüvelyi vizsgálat növeli a vetélés kockázatát. Gondolod kértem tőle statisztikát vagy eszembe jutott hogy kockáztassam a babám eletét két hét miatt? De nyilvan kérdező esete más, mi feltételeztük az egészséges fejlődést. Az ő esetében nyilván a statisztikai kockázatelemzés azt mondja inkább végezzünk hüvelyi vizsgalatot.

Sok sikert kívanok neked, remélem minden rendben lesz.

2019. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom magándoki, persze azért mondta, hogy menjél hiszen a pénz mindig jól jön! Hanem a pénz érdekelné, mondta volna , hogy 5 hetesen teljesen felesleges menni , hiszen semmit nem fog látni , és ezt ő tudja nagyon jól.
2019. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nehogymar 10 hetesen menjen!

Hany kismama van akinek nem fejlődik rendesen a terhesség, megáll a szivhang vagy nem is indul be, azok várakozzanak 10 hétig?? 😮 Ezt nem gondolhatja komolyan.

Pláne ha mondjuk méhen kívüli, az még életveszélyes is lehet ha várakozik.

Ha baj van, jobb hamarabb tulesni a műtéten

2019. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!