Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egy ismerősöm vőlegénye 45...

19780805 kérdése:

Egy ismerősöm vőlegénye 45 éves 10év különbséggel két hölgytől két autista fiú gyermek született . Mennyi az esélye annak hogy ebben a kapcsolatból is problémás kisember születik? A férfi a hunyó azt gondolom.

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

A családon belüli halmozódás megfigyelhető, csak mivel MÉG nincs meg a konkrét génkombináció, ami a hibát okozza, nem lehet ráfogni, hogy genetika, csak hogy “családon belül halmozódik”..


Féltesóm auti, lányom auti, nem lesz több gyerekem.

2020. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy a férfi a hunyó elég csúnya dolog, nem tehet a génkészletéről.
2020. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk meggondolnám , hogy szülök e olyan embernek, aki már 2 helyről is lelépett a beteg gyerekek mellől.
2020. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én gyógypedből úgy tanultam, hogy apai ágon öröklődik az autizmus.

Én nem vállalnék gyereket vele.

2020. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Apai ágon és öröklődik?


Féltesóm fiú, én nő vagyok, a lányom mégis “örökölte”.


Olyat nem lehet tanulni, hogy melyik ágon öröklődik, mert hivatalosan nem öröklődik, nincs meg a hiba, ami okozza, meg se tudnák figyelni, hogy kiben van vagy nincs, hisz nem tudják, mit keressenek... Azt tanulhatta valaki maximum, hogy férfiaknál gyakrabban előfordul, tehàt ha lányt vársz, nagyobb az esélye, hogy tipikus àtlagos gyerek lesz.

2020. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Csak tudom, hogy mit tanítottak... Az, hogy szerinted ez nem így van, az egy dolog.
2020. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

A diákokat elnézve gőzük sincs, mit tanulnak.


Mutasd a szakirodalmat!


Vagy a tanàrod volt rossz, vagy neked nem ment át a lényeg!

2020. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Felnőttként tanultam, köszi.
2020. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Az egyetemisták mind felnőttek, sőt, sok 12-es is felnőtt. A diák olyan személyt jelent, aki tanul, nem olyat, aki gyerek.. Igen, felnőttek, orvosok, ügyvédek, mind mehetnek àt kettessel, vagy figyelhetnek/emlékezhetnek valamire tévesen, vannak hibás ismeretekkel rendelkező tanárok is, nem mindenki perfekt a szakmájában.
2020. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában nem rég volt ebből valami ügy, hogy egy spermadonortól egy rakás autista gyerek született és fel voltak háborodva a szülők, hogy nem erről volt szó. (Amúgy eleve érdekes, hogy megtaláltálk egymást, nem is emlékszem pontosan hogy volt, de volt szerepe a ma divatos töltsd fel a dns-t megtaláljuk a családod dolognak is benne.) A bank nem köteles ellenőrizni a közölt adatok valódiságát, a férfi meg nagyon pozitív profilt talált ki, egyetem blablabla, arról nem szólt, hogy amúgy autista.


Ez egy ilyen szenzációs sztori ugyan, de tényleg egyre több jel mutat rá, hogy öröklődik a hajlam, szóval én tuti nem vállalnék vele.

2020. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!