Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha rossz gyerek vagyok es...

Ha rossz gyerek vagyok es voltam, az lehet alkoholista es elhanyagolo szulok miatt?

Figyelt kérdés
Vagy nem kene rajuk fognom, es amugy is rossz ember lennek ?
2020. dec. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az alkoholista és elhanyagoló szülők miatt, hogy rossz voltál, és lehet attól az is, hogy most rossznak érzed magad. Nem vagy rossz, nagyobb nehézségeid vannak, mint akit józan és figyelmes szerető szülők neveltek. De legyőzheted ezt a nehézséget, és boldog, jóravaló, jóakaratú ember lehetsz! Kívánom, hogy legyen ehhez erőd!
2020. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. dec. 13. 01:29
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nincs olyan, hogy rossz gyerek, pláne olyan nincs, hogy születetten rossz. Olyan minden gyerekkel előfordul, hogy néha rosszalkodik, de az nem tragédia. Az viszont nagyon szomorú, ha egy gyerekben bűntudatot keltenek, és rossznak kell éreznie magát. Nem írtad, hány éves vagy, de szerintem érdemes lenne mesélned erről a helyzetről az iskolapszichológusnak vagy az iskolai védőnőnek. Ők is meg tudnának nyugtatni, és jobban figyelnének rád. Főleg, ha nincs más felnőtt, akihez fordulhatsz.
2020. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Inkább ne kifogásokat keress, hanem próbálj meg úgy viselkedni, ahogy társadalmilag elfogadott.
2020. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy vagyok rossz, hogy nem illeszkedek be a társadalomba. Anya mondta nekem mindig, hogy rossz gyerek vagyok mert sokat hisztiztem, dühkitöréseim voltak/vannak, stb.. de nem ártok senkinek, meg ilyenek. Azzal egyetértek, hogy nem kéne kifogásokat keresnem csak sokat gondolkodtam ezen, és kíváncsi voltam mások véleményére. De köszönöm mindenkinek a válaszát.
2020. dec. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!